Papildomos odos raukšlės ir akių problemos kūdikiams

Epikantalio paketas, papildomas odos paketas, apimantis vidinį akies kampą, gali būti įprastas bruožas kūdikiams iš Rytų Azijos ar Indijos kilmės. Jie paveldi raukšles, kurios suteikia akiai migdolų formos išvaizdą iš savo tėvų. Tačiau kai kuriais atvejais epikantalinis kraujas gali būti genetinių anomalijų, dažniausiai Dauno sindromo, požymis.

Ar šie papildomi odos sluoksniai sukelia akių problemas?

Epikantalio raukšlės, išskyrus atvejus, kai jie susiję su genetine būkle, savaime nesukelia jokių problemų dėl regėjimo. Jie neapsaugo kūdikio akyse. Tačiau gali atrodyti, kad kūdikio akys nėra visiškai vienodos. Šios būklės medicininis terminas yra šnipštis. Tačiau vaikais su epikantalio raukšlėmis iš tikrųjų nėra kryžiaus akių. Vietoj to jie turi būklę, pavadintą pseudostrabismus, kuri yra kryžiaus akių išvaizda.

Kas yra Pseudostrabismus?

Pseudostrabizmas yra klaidinga akių išvaizda, kuri neatrodo tiesiai į priekį. Epikantalio kartas atrodo, kad akys gali eiti šiek tiek kitokiu kryptimis, kai iš tiesų jie yra išlyginti. Pagal Amerikos asociacija vaikams skirtos oftalmologijos ir strabizmo tinklalapyje pseudostrabizmas vaikams suteikia klaidingą akių tekinimo išvaizdą Į vidų, nes “odos raukšlė vidiniame akių vokų kampelyje gali būti plati … [ir gali] prisidėti prie kryžiaus akių išvaizdos, nes tarp akies raumens ir vidinio akies kampo yra mažiau vietos (balta sritis). Tai ypač pastebima nuotraukose. ”

Kaip mes galime diferencijuoti pseudostrabizmus iš strabizmo?

Gydytojas turėtų pastebėti skirtumą tarp pseudostrabizmo ir šnipščio, šviečiantis žibintuvėliu į vaiko akis. Kai vaikas žiūri į šviesą, gydytojas matys du mažus atspindžius ant mokinio paviršiaus. Jei akys yra išlygintos arba abu žiūri į tą pačią kryptį, šviesa bus matoma iš tos pačios kiekvienos akies vietos.

Kas yra Pseudostrabismus gydymas?

Būtinas teisingas diagnozės nustatymas arba skirtumo tarp straubizmo ir pseudostrabizmo pasisakymas yra svarbus, nes pseudostrabizmo gydymui nereikia. Kai vaikas tampa vyresnis, jo ar jos veidas subrendęs, o netikras vidinės akys atrodys, palaipsniui tobulės.

Kada turėčiau pamatyti daktaro?

Kaip ir kitų medicininių klausimų atveju, tėvai turėtų kreiptis į gydytoją, jei jie turi abejonių ar abejonių, nes tinkamai ir laiku diagnozė gali būti svarbi tinkamam ir ankstyvam gydymui. Tėvai turėtų kreiptis į gydytoją, jei manoma, kad jų akys yra nesuderintos, jei jie yra susirūpinę dėl epikantalio raukšlių ar pastebi bet kokius kitus vaiko vystymosi klausimus.