Nemokami dviračių treniruotės planai

Kelios su treniruokliu susijusios organizacijos ir patyrusios fitneso treniruokliai nemokamai teikia įvairias dviračių treniruočių ir treniruočių programas internete. Įtraukite į savo mokymo planą įvairius dviračių treniruotes, kad pagerintumėte savo sporto lygį ir našumą, įskaitant treniruočių, skirtų greičiui, jėgai ir ištvermę. Pagal “Better Health Channel”, mažesnio poveikio treniruotės, palaiko svorį, mažina depresijos lygį ir mažina tam tikrų ligų riziką, tačiau, prieš pradėdami bet kurį naują treniruotės planą, pasitarkite su gydytoju.

Individualios dviračių treniruotės

Naudokite nemokamus treniruočių planus iš įvairių internetinių šaltinių, kad sukurtumėte individualų, gerai suplanuotą dviračių treniruočių planą. Kelios leidimus turinčios organizacijos ir su dviračiais susijusios bendrovės skelbia nemokamas dviračių treniruotės idėjas internete, įskaitant “Spinervals” ir “IDEA Health & Fitness Organization”. Pavyzdžiui, “Spinervals” siūlo daugiau nei dvylika patalpų treniruočių dviračiais, išsamius išsamius nurodymus. “IDEA” teikia instrukcijas, kaip parengti pritaikytą dviračių treniruotės programą, apimančią sušilimo, intervalinio treniruotės, kalvos pakilimą ir atvėsinimą. Pradedantiesiems, norėdami sužinoti tinkamą formą ir mokymų protokolą, prieš pradėdami treniruotis, turėtumėte pamatyti patvirtintą sporto specialisto trenerį.

Dviračiai – įkvėptas treniruotes

Pasak Amerikos tarybos pratybų (ACE), dviračių treniruotės sutelkia dėmesį į keletą fitneso aspektų, įskaitant greitį, jėgą ir ištvermę. ACE siūlo keturias nemokamas dviračiu pagrįstas treniruotes, skirtas kiekvienai iš šių sričių, apimančią gerai subalansuotą mokymo programą. Treniruotės metu yra 60 minučių ištvermės treniruotės, o dvi treniruotės padeda treniruokliams išplėsti jėgą ir išlaiko viso kūno pasipriešinimo pratimus; treniruotės treniruotės suteikia instrukcijas lauko dviračių treniruotėms, kurios keičiasi labai intensyvaus ir vidutinio intensyvumo, ir treniruotės keturias funkcijas Daugiau pažangių tradicinių jėgos mokymo pratybų.

Dviračių treniruočių planai

Keliuose dviračių ištekliams siūlomi nemokami specialūs tiksliniai mokymo planai tiems, kuriems būdingi konkretūs tikslai, pvz., Lenktynėse ar daugiau balnelių. “Dviračiai” siūlo aštuonių savaičių treniruočių planą, kuris padėtų dviratininkams užbaigti amžių ar 100 mylių važiavimą. Šveicarijos “Alpine” dviračių nuotykių komanda “Brevet” siūlo nemokamą 12 savaičių dviračių treniruotės planą “Sportuo mokymo planas”, kurio tikslas – padėti dviratininkams ilgiau važiuoti ištverme. Plane aprašomi treniruočių, įrankių, aerodinamikos, važiavimo būdų, mitybos ir kryžminio mokymo principai. Jei naudojate bet kurį dviračių treniruotės planą, treniruočių trukmę, dažnumą ir intensyvumą galite keisti, kad pagerintumėte savo tinkamumą ir išvengtumėte pernelyg didelių traumų, rekomenduoja “Brevet”.

Personalizuotas dviračių planas

Ieškokite internetinių resursų treniruočių idėjoms arba sukurkite savo bėgimo treniruotės planą, atitinkantį jūsų individualius tikslus ir nuostatas. Pabandykite kalnų treniruotes, nusistovėjusius važiavimus, lauko dviračių ir lauko treniruotes. Sukurkite įvairius mokymo kursus, atitinkančius jūsų konkrečius tikslus. Pavyzdžiui, norint pagerinti jūsų gebėjimą pagreitinti ir padidinti laktato slenkstį, atlikite aštuonis ar 12 30 sekundžių ciklus su 100 proc. Pastangų, po to po keturių minučių išgydymo, rekomenduojame “BrainMac”. Norėdami pagerinti ištvermę, atlikite tris ar keturis penkių minučių sprintas, esant maždaug 100 apsisukimų dažniui, su penkių minučių atkūrimo intervalais, esant 90 aps / min. Aplankykite dviračių specialistą, norėdami sužinoti terminus ir tinkamus metodus.