Naudojimosi tvarkos naršymas

“Surfing” apima visas pagrindines raumenų grupes, taip pat pusiausvyros ir koordinavimo įgūdžius, kad būtų įdomus ir įdomus viso kūno treniruotės būdas. Pasiruoškite į formą prieš intensyvią banglentę, kad išvengtumėte sužeidimų vandenyje. Laikykitės formos visoje savo banglenčių karjeroje, kad nuolat gerintumėte įgūdžius ir dirbtumėte važiuodami didesnėmis bangomis. Kietas, nevartojamas vandens naudojimas, siekiant pagerinti naršymo įgūdžius, turėtų būti skiriamas abs, rankų, glute, kojų ir širdies ir kraujagyslių mokymui.

Laikykite savo pilvo apačią geriausiu banglentės būklę ir daug kartų pratybų. Siekiama 100 – 200 kartų per savaitę. Įtraukite į “mesti nuosmukius” sudėtingai treniruotėms, kai partneris stovi virš jūsų galvos, kai meluojate ant nugaros ir stumia kojas į grindis kiekvieną kartą pakeldami link galvos. Pasakykite savo partneriui, kad stumtumėte kojas kitokia kryptimi kiekvienu stumiam, kad padidintumėte iššūkį.

Pagerinkite savo vaikiškus sugebėjimus stiprindami rankas. Įtraukite “Bicep” garbanos, tricep dips, tricep pratęsimus ir tricep kickbacks į laisvą svorio įprastą. Sutelkite dėmesį į pečių ir nugaros raumenų stiprinimą, įskaitant savo latus, spąstus ir deltiodus, sporto salėje, su spustelėjimais ir svorio mechanizmais. Įtraukite 20 minučių, grandinės pagrindo, sunkiosios atletikos procedūra, kuri jūsų fitneso režime pagrindinį dėmesį skiria peties ir nugaros raumenims kiekvieną kitą treniruotės seansą. Tikėtis, kad trijų ar keturių savaičių pertrauka pasireiškia jūsų maudymosi sugebėjimu. Kruopščiai išstumkite tarp darbo ir banglenčių, kad išvengtumėte aštrų pečių raumų.

Padidinkite pusiausvyrą ir greitį, kuriuo pasislenksite banglentėje esant stovint, stiprindami savo glutes ir kojų raumenis. Pasirinkite pratimus, kurie atlieka dvigubą pareigą maksimaliai padidinti treniruotę. Pabandykite balansuoti savo hamstringas ant pripučiamo balanso kamuolys, pėdų ore, tada pakelkite savo užpakalį ir nusileidžiate žemyn. Nuleiskite pratybų rutulį po savo kojomis lenkdami kelius ir tada grįžkite į pradinę padėtį. Tikslas trims 15 rinkiniuose. Pridėkite svorio pritūpimus prie savo pratimo režimo kitam gluteliui ir kojų blasteriui.

Sukurkite savo plaučių gebėjimus ir bendrą ištvermę, pridedant kitus širdies ir kraujagyslių sistemos mokymo elementus savo banglenčių treniruotėms. Pabandykite plaukioti, kad pagerintumėte medžioklės įgūdžius, pečių stiprumą ir vandens kvėpavimą. Dirbkite pragulų ir kojų raumenis su vidaus ar lauko dviračių seansais. Palaikykite žiemą su slidėmis. Tikslas įtraukti vidutiniškai ir intensyviai širdies ir kraujagyslių pratybas į jūsų bendrą treniruotės penkių valandų per savaitę.