Namuose jūros druskos kūno šveitimas

Turtingas mineralų, kurie padeda pašalinti toksinus iš odos, jūros druska yra pageidautina savarankiškų grožio procedūrų sudedamoji dalis. Tai šiek tiek šiurkštus, todėl tai idealiai tinka skrudinti odą iš kūno. Pasibaigus dėmėms, drėgmė yra lengviau įsisavinama į odą. Naminis jūros druskos kūno šveitimas yra pakankamai šveičiamas, kad veiksmingai išplautų odą, bet būtų pakankamai švelnus, kad jį būtų galima naudoti reguliariai.

Supilkite ½ puodelio jūros druskos į indą su dangčiu. Įpilkite ¼ puodelio alyvuogių arba rapsų aliejaus.

Į talpyklą įpilkite 2 šaukštus soda ir 10 lašų mėgstamos eterinio aliejaus. Pasirinkite bet kurį esantį aliejaus ar aliejaus mišinius, kuriuos tau patinka, tokius kaip levanda, vanilė, ramunėlė, pipirmėtė arba rozmarinas. Kruopščiai sumaišykite su šaukštu.

Drėkinkite kūną vandeniu. Kaupkite kai kuriuos mišinius iš talpyklos pirštais ar rankšluosčiu. Nuplaukite ant kūno rankomis ar rankšluosčiu, naudodamiesi sklandžiais, sukamaisiais judesiais. Taikyti slėgį, kol išbringa, bet ne tiek, kad jūs dirgina odą.

Leiskite šveitikliui sėdėti ant odos keletą minučių, prieš tai gerai nuplaukite šiltu vandeniu. Palaikykite odą sausu minkštu rankšluosčiu ir padenkite drėkintuvą.