“Myoplex” prieš citosporto raumenų pieną

Baltymai yra gyvybiškai svarbi maistinė medžiaga, kurią jūsų kūnas naudoja raumenims, odai ir kitiems audiniams sukurti ir remontuoti, tačiau daugelis baltymų turinčių maisto produktų, pavyzdžiui, mėsos ir jūros gėrybių, gali būti daug laiko ir nepatogu pasiruošti. Dėl šios priežasties galite rasti baltymų turinčių papildų, tokių kaip EAS Myoplex ir CytoSport raumenų pienas, patogiais pakaitalais, ypač palaikyti treniruotės efektyvumą. Nors Myoplex ir raumenų pienas gali būti naudingas, prieš vartojimą turėtumėte kreiptis į gydytoją.

Tiek “CytoSport”, tiek “EAS”, kuri gamina “Myoplex”, siūlo vartoti papildymus per 30 minučių po treniruotės. CytoSport taip pat rodo, kad galite naudoti raumenų pieną prieš miegą ir prieš treniruotes. EAS mano, kad Myoplex gali būti vartojamas papildyti arba pakeisti iki dviejų porcijų per dieną.

“EAS Myoplex” galima įsigyti šešiomis skonio medžiagomis, įskaitant šokolado švelniavimą, sausainius ir grietinėlę, braškių grietinėlę ir “mocha latte”. CytoSport raumenų pienas yra prieinamas 20 aromatų, įskaitant tamsaus šokolado, bananų kremo, cinamono bandelės, pyrago tešlos ir šokolado karamelinio pekano.

Myoplex ir raumenų pienas yra gana arti kalorijų kiekio, nes kiekvienoje Myoplex porcijoje yra 300 kalorijų, o raumenų pienas – 310 kalorijų vienai porcijai. Kadangi valandinis sunkiosios atrankos seansas degina apie 219 kalorijų, abi papildai būtų tinkami treniruočių atsigavimui, nors ir nėra idealus svorio netekimui.

Myoplex yra žymiai didesnis baltymų kiekis, 42 g vienai porcijai, o raumenų pienas yra 32 g vienai porcijai. Nors baltymai gali būti naudingi treniruočių išgijimui, pagal 2010 m. Gruodžio mėn. “Tarptautinio sporto mitybos ir fizinio aktyvumo metabolizmo leidinio” tyrimus optimali potekstė po treniruotės gali būti net 20 g.

Raumenų Pienas yra daug didesnis riebalų nei Myoplex, nes pirmasis yra 12 g, o pastarasis yra 7 g. Raumenų pienas yra taip pat didesnis sočiųjų riebalų, 6 g, palyginti su tik 1 g prisotinto riebalų Myoplex. Didesnis sočiųjų riebalų kiekis raumenų piene atsiranda dėl vidutinės grandinės trigliceridų arba MCT. Moksliniai tyrimai, atlikti 2008 m. Kovo mėn. “American Journal of Clinical Nutrition”, rodo, kad MCT gali pagreitinti svorio ir riebalų sumažėjimą, palyginti su kitų rūšių riebalais.

Myoplex yra šiek tiek didesnis angliavandenių nei raumenų pienas, 19 g buvusios ir 18 g. Angliavandeniai kuro jūsų kūno užsiimti, todėl jie gali būti naudingi, kai suvartojama prieš treniruotes. Norint optimaliai išgydyti treniruotę reikia angliavandenių.

Rekomenduojamas naudojimas

Skonio

Kalorijos

Baltymas

Riebalai

Angliavandeniai

Myoplex yra šiek tiek daugiau pluošto nei raumenų pienas. Kiekvienoje Myoplex porcijoje yra 6 g pluošto, o raumenų piene yra 5 g pluošto. Pluoštas yra gyvybiškai svarbi maistinė medžiaga, kuri gali padėti virškinimui ir taip pat gali padėti išlaikyti svorį, nes tai skatina pilnatvės jausmus.

Pluoštas