Maistas, skirtas išvengti seborėjinio dermatito

Seborėjinis dermatitas dažniausiai pasireiškia ant galvos odos, bet gali paveikti bet kokį kūno plotą, kuriame yra daug naftos liaukų. Ši uždegiminė būklė gali sukelti paraudimą, pleiskanojimą, niežėjimą ir pažeidimus. 2011 m. Seborėjinio dermatito gydymui nėra specialios dietos, tačiau jūsų maisto pasirinkimas gali įtakoti uždegimą, kuris yra pagrindinis odos ligų, tokių kaip šis, veikėjas. Atsakymai į dietos pokyčius gali skirtis tarp asmenų, turinčių tą pačią sveikatos problemą, ir nėra garantijų, kad tam tikri maisto produktai neleis jūsų simptomams.

Uždegimą sukeliančios riebalai

Jūsų kūnas naudoja riebalus, gamindamas hormonus, dalyvaujančius uždegimo reakcijoje. Vakarienė mityba yra sunki omega-6 riebalų rūgščių, kurios skatina pro-uždegiminių cheminių medžiagų gamybą, trūksta omega-3 riebalų rūgščių, kurios padeda kovoti su uždegimu. Pagal 2002 m. Gruodžio mėn. Paskelbtą “Amerikos amerikiečių kolegijos leidinio” straipsnį “Šis aliejus, ypač didelis omega-6 riebalų kiekis, apima augalinius aliejus Kaip kukurūzai, saulėgrąžos, dygminai ir sojos pupelės. Perskaitykite supakuotų maisto produktų sudedamąsias dalis atsargiai, nes jie paprastai yra gaminami su šiais aliejais. Riebalai, esantys gyvūninės kilmės maisto produktuose ir trans-riebaluose, taip pat prisideda prie uždegimo.

Pasirinkus tinkamus angliavandenius

Didesnė angliavandenių dieta, sukelianti didelius insulino šuolius, taip pat gali skatinti uždegimą. Slaugytojo specialistė Marcelle Pick, rašydama svetainę “Moterys moterims”, paaiškina, kad didelis insulino lygis sukelia imuninę sistemą veikti taip, lyg ji turi kovoti su kenksmingomis medžiagomis, todėl padidėja uždegiminių cheminių medžiagų kiekis, kuris paprastai įspėja apie infekciją Baltųjų kraujo kūnelių, kurių jiems reikia. Kai nėra įsibrovėlio ir uždegimas yra ilgalaikis ir pastovus, tai gali sukelti problemų, pvz., Uždegiminių odos būklių. Probleminiai maisto produktai yra perdirbti angliavandeniai, tokie kaip baltoji duona, soda ir saldūs maisto produktai, pavyzdžiui, slapukai ir saldainiai. Angliavandeniai, kurie skatina įprastą insulino lygį, yra sveiki grūdai, tokie kaip avižiniai dribsniai ir rudieji ryžiai.

Maisto alergijos aspektai

Nors jūs galite susieti maisto alergiją su veido puvimu iki krepšinio dydžio, tai gali pasireikšti ir kitais būdais. Natūropatinis gydytojas Nicole Sundene, rašydamas svetainėje “Kitchen Table Medicine”, paaiškina, kad alergija maiste gali prisidėti prie seborėjinio dermatito. Jūsų kūno maisto atmetimas gali sukelti šios būklės būdingą uždegimą. Ji pažymi, kad labiausiai paplitusių pažeidėjų yra pieno, kviečių ir citrusinių vaisių. Kiti įprasti alergenai yra žuvys, tokios kaip basas, menkės ir plekšnės, vėžiagyviai, tokie kaip krabai, krevetės ir omarai, žemės riešutai, riešutai ir kiaušiniai. Eksperimentai su dietos pašalinimu gali padėti nustatyti, ar tam tikri maisto produktai blogina simptomus. Nupjaukite visus įtariamus probleminius maisto produktus tam tikrą laikotarpį ir vėl juos pridėkite vieną kartą, kad pamatytumėte, kuris turi įtakos jūsų būklei. Dėl specifiškumo dirbkite su gydytoju, turinčiu tokių dietų.

Kiti dietos svarstymai

Kartu su konkrečių maisto produktų apribojimu, jūs norite įsitikinti, kad į savo mitybą įtraukti daug uždegimo kovos maisto produktų. Vaisiai ir daržovės yra turtingi antioksidantų šaltiniai – medžiagos, galinčios kovoti su uždegimu. Valgydami, pasirinkdami alyvuogių aliejų arba rapsų aliejų per augalinius aliejus, turtingus omega-6 riebalų rūgštimis, pasirinkite. Valgykite daugiau omega-3 riebalų rūgščių šalto vandens žuvų, tokių kaip lašišos ir tunai, linų sėklos, kanapių sėklos ir graikiniai riešutai, jei neturite jokių alergijų šiems daiktams.