Kietai kepta kiaušinio baltoji mityba

Į kepta kiaušinių baltą užpilkite šiek tiek paprikos ir šviežiai įtrūkusių paprikų, o jūs turite šviesų ir sveikas baltymų užkandis. Žinoma, jūs visada galite kauliukai virti kiaušinių baltymus ir išmesti juos salotomis. Nepriklausomai nuo to, kaip jums patiks jūsų kietieji virti kiaušinių baltymai, gausite baltymą, kurio reikia norint apetitą su minimaliu kalorijų kiekiu ir be cholesterolio.

Kalorijų skaičius

Didelis kietas virtas visas kiaušinis turi apie 75 kalorijas. Išrinkite trynį ir atsikratykite maždaug 55 kalorijų, palikdami mažiau nei 20 kalorijų kiaušinių baltymui. Kietųjų keptų kiaušinių baltymų kalorijų, tik 1,5 yra iš angliavandenių ir riebalų kartu. Visos likusios kalorijos, apie 15 iš jų, yra iš baltymų.

Baltymų gramos

Kieto virinto kiaušinio baltoji dalis siūlo 25 proc. Daugiau baltymų nei trynys. Jūs gausite daugiau kaip 3,5 gramo baltymų iš baltos didelės kiaušinių. Pagal dietinių gairių amerikiečiams 2010 m. Dietą turėtų sudaryti 10-35 proc. Kalorijų iš baltymų. Tai reiškia, kad jei turite 2000 kalorijų dietą, kiekvieną dieną turite gauti 200-700 kalorijų iš baltymų. Kiekviename gramo baltymų yra 4 kalorijos, todėl kalorijas reikia padalinti į 4 gramus, kad jos būtų pakeistos baltymų gramais. Tai sudaro nuo 50 iki 175 gramų baltymų, kurių sudėtyje yra 2000 kalorijų, o tai suteikia jums 2 – 7 procentus rekomenduojamo dienos baltymų kiekio.

Mineralų rūšys

Kietai virti kiaušinių baltymai turi kelias mineralines medžiagas, o ne dideliais kiekiais. Jūs gausite kaulų formavimo mineralus – kalcio, magnio ir fosforo, taip pat kalio ir natrio elektrolitų mineralus. Elektrolitai elgesys raumenų ir širdies funkcijoms. Šis liesos baltymų šaltinis netgi turi šiek tiek geležies, mineralą, reikalingą kraujo procesams, taip pat antioksidacines mineralines medžiagas cinką ir seleną. Jūsų organizmui reikia daugybę antioksidantų, apsaugančių ląsteles nuo destruktyvių laisvųjų radikalų, kurie yra molekulės, kurios gali palikti jus nuo ligų, kurios gali sukelti lėtinius negalavimus, jei per daug kraujas kraujyje.

Vitamino detalės

Jūs negausite didelių dozių bet kokių vitaminų, valgydami tik baltą kieto kiaušinio dalį, bet gausite mažai vitaminų B kiekį. Kiaušinių baltymuose yra šiek tiek cholino, riboflavino, B-12, folatų, niacino ir B-6. Šie vitaminai B kartu veikia metabolizmą, maistą paverčia energija, palaiko smegenų ryšius ir palaiko kraujo procesus.