Kiek kreatino dydis?

“SizeOn” yra “Gaspari Nutrition” sukurtas sporto veikimo priedas. Šiame gaminyje yra daug sudedamųjų dalių, skirtų sportui padidinti, įskaitant angliavandenius, baltymus ir kreatiną. Kreatinas yra natūraliai atsirandanti aminorūgštis, kuri gali padėti jums padidinti stiprumą ir raumenų masę, kai suvartojama kartu su tinkamais mitybos ir treniruotės planais. Nepaisant galimo naudos, prieš pradėdami naudoti “SizeOn” ar kitus priedus, turite kreiptis į gydytoją.

Kreatino kiekis

Pagal “Gaspari Nutrition SizeOn” patiekalą yra 4 g kreatino, remiantis 2010 m. Gruodžio mėn. “Tarptautinio sporto mitybos draugijos leidinio” tyrimo duomenimis, kuriame buvo įvertinta papildo veiksmingumas. Ši suma yra nuo Merilendo medicinos centro siūlomos dienos dozės, kuri yra nuo 2 iki 5 g.

Kreatino pranašumai

Nors kreatinas gali būti rastas iš jautienos ir kitų baltymų turinčių maisto produktų, gali būti naudingos ir papildomos papildomos priemonės. 2003 m. Spalio mėn. “Ortopedijos ir sporto fizinės terapijos leidinyje” atliktoje tyrimo apžvalgoje buvo padaryta išvada, kad kreatinas gali būti veiksmingas stiprinant raumenis, didinant raumenų priaugimą ir skatinant sporto veiklos tobulinimą, kai naudojamas kartu su veiksmingomis mokymo programomis.

Kreatino rūpestis

Kreatinas gali turėti naudos, tačiau jis nėra be galimų trūkumų. Merilendo medicinos centro universitetas paaiškina, kad šalutinis poveikis yra susijęs su kreatinu, įskaitant mėšlungį, svorio padidėjimą, viduriavimą, galvos svaigimą, skrandžio sutrikimus, kepenų ir inkstų ligas. Centras taip pat pažymi, kad kreatino vartojimas kartu su kofeinu, diuretikais, be recepto skausmą malšinančiais vaistais ir tam tikrais receptiniais vaistais gali būti pavojingas. Prieš vartojimą pasikonsultuokite su gydytoju.

Kiti dydžio ingredientai

SizeOn sudėtyje yra daug kitų ingredientų nei kreatinas. Šios sudedamosios dalys yra baltymų ir aminorūgščių, tokių kaip leucinas, izoleucinas ir valinas, skirtos panaudojimui, energetinis cukrus ir vitaminas C dėl savo antioksidantų savybių. Nors šie ingredientai gali būti naudingi, vitaminas C gali turėti neigiamos įtakos pratimų rezultatams. Remiantis 2009 m. Rugsėjo mėn. “Medicine & Science in Sports & Exercise” paskelbtu tyrimu, papildai antioksidantais, įskaitant vitaminą C, neapsaugo nuo tam tikrų ląstelių po fizinio krūvio sugadinimo ir gali vėluoti raumenų audinį. Tai gali slopinti jėgos padidėjimą.