Kiek kalorijų yra “Yukon” aukso bulvėse?

Vidutinė “Yukon Gold” bulvė, sverianti 148 g arba 5.2 oz, turi 100 kalorijų. Tačiau atskiros “Yukon Gold” bulvės skiriasi kalorijų ir mitybos, atsižvelgiant į dydį ir paruošimo metodus.

Dydis

Jei 5,2 oz. Bulvių yra 100 kalorijų, tada kiekviena uncija “Yukon Gold” bulvės turi apie 19,2 kalorijas. Maisto skalės naudojimas gali padėti apskaičiuoti tiksliausią kalorijų vertę konkrečiai bulvėms.

Turinys

Vidutinis “Yukon Gold” turi 4 g baltymo, 3 g pluošto ir be riebalų. Kadangi bulvės turi aukštą glikemijos indeksą, kuris gali sukelti cukraus kiekio kraujyje padidėjimą ir sumažėjimą, jose taip pat yra kalio, vitamino C ir vitamino B6. Valgę odą su bulvėmis padidins mitybą, kurią gausite iš jo.

Apsvarstymai

Įrašyta 1 valgomasis šaukštas. Sviestas jūsų bulvėms taip pat prideda 100 kalorijų, iš riebalų. Padauginus prieskonių ar dribsnių, kurių sudėtyje yra mažai druskos ir riebalų, ir kurių sudėtyje yra baltymų ar vitaminų, tokių kaip kepta pupelė, salsa, lengvas tepimas iš tarkuoto sūrio ar kopūstų, pagerėja valgio mitybinė sudėtis.