Kiek kalorijų yra kukurūzų duona?

Pagaminta “Chelsea” frezavimo kompanijos “Chelsea”, Mičigane, “JIFFY” produktų paketų sudėtyje yra tortų mišiniai, drožlių mišiniai, džiūvimo mišiniai, įvairios paskirties mišiniai ir įvairūs muffino mišiniai. Galite naudoti JIFFY kukurūzų muffin mišinį, kad greitas ir lengvas grūdų kepimas – viskas, ką reikia pridėti, yra kiaušinis ir pienas.

Kalorijos

Kukurūzų kefino mišinys yra 150 kalorijų 1/4 puodelio ar 1,3 uncijos, tiekiantį 40 kalorijų iš riebalų. Kai kepama su pienu ir kiaušiniu, tas pats 1,3 uncijos patiekalas yra 170 kalorijų, iš jų 50 kalorijų iš riebalų.

Mityba

Tas pats 1,3 uncijos patiekalas iš kepta kukurūzų kepta yra 5 gramai riebalų, įskaitant 2 g sočiųjų riebalų, 340 miligramų natrio, 2 gramai baltymų ir 27 gramai angliavandenių su 7 g cukraus ir 1 g pluošto.

Ingridientai

JIFFY gamina kukurūzų grūdų mišinį iš kviečių miltų, geltonųjų kukurūzų miltų, cukraus, gyvūnų šaknų, kepimo soda, natrio rūgšties pirofosfato, druskos, monokalcio fosfato, niacino, atpalaidinto geležies, tiamino mononitrato, riboflavino ir folio rūgšties. Kiekvienoje pakuotėje yra šeši porcijos.