Kiek kalorijų yra granato sulčių?

Granatai yra tropiniai vaisiai, kurių stora išorinė oda ir mažos sultingos sėklos. Sėklos dažnai išspaudžiamos už jų sultis, kurios yra ryškiai raudonos, saldžios ir aštrus. Granatų sultys yra geras angliavandenių kalorijų šaltinis.

Kalorijos

Jungtinių Amerikos Valstijų žemės ūkio departamentas teigia, kad 1 puodelio pupelių granatų sultys tiekia 139 kalorijų. Apie 132 kalorijas sudaro angliavandeniai, 6 kalorijos yra iš riebalų ir maždaug 1 kalorijų gaunama iš baltymų.

Dienos suvartojimas

1 puodelio granatinių sulčių dalis gali būti tiek mažesnė kaip 7 procentai visų rekomenduojamų kalorijų suvartojimo vidutiniam suaugusiam žmogui kiekvieną dieną. Ši vertė yra pagrįsta įprastais 2000 kalorijų per dieną dieta.

Komponentai

USDA taip pat teigia, kad 1 puodelio patiekalas granato sulčių sveria 250 g. 33 g yra angliavandeniai, apie 0,7 g yra riebalai ir 0,4 g yra baltymai. Likusi dalis yra nesuderinama medžiaga, vanduo ir kitos maistinės medžiagos

Maistinių medžiagų

Granatų sultys taip pat yra keletas svarbių vitaminų, įskaitant vitaminą K, folatų, vitamino E ir pantoteno rūgšties. Maistinės mineralinės medžiagos sultyse yra kalio, mangano, magnio, kalcio, fosforo ir vario.