Kiek ilgai irklavimo mašina širdžiai?

Irklavimas ant vandens nėra praktinis treniruotė daugeliui miesto gyventojų, tačiau alternatyva yra idealus naudoti vaivorykštinę mašiną. Ši mašina ne tik sustiprina daugybę pagrindinių raumenų grupių, bet taip pat padidina širdies ritmą ir stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą. Nesvarbu, ar pritaikote treniruotę pagal ilgį, nuvažiuotą atstumą ar net sudegintas kalorijas, daugelis šiuolaikinių mašinų pateikia tokius duomenis, kuriuos galėtumėte stebėti.

Identifikavimas

“Rowers” buvo sukurtos taip, kad imituoti vandens plaukiojimą ir dabar yra įprasta sporto salėse ir sveikatingumo klubuose visame pasaulyje. Vidinis irklavimas siūlo mažo poveikio visus kūno treniruotes visiems, norintiems vystyti širdies ir kraujagyslių fitneso, stiprumo ir raumenų tonusą. Jas taip pat naudoja pasaulinio lygio olimpinės žaidynės konkurencinėse varžybose, mokymui, traumų reabilitacijai ir fitneso tyrimams.

Bendras kūno rengimas

Pagalba, naudojama uždaroje patalpoje, suteikia naudotojui galimybę reguliuoti sklendės lygį smagračio pusėje, kuri veikia kaip atsparumo forma ir yra sunumeruota nuo vieno iki dešimties. Tai nėra vienintelė pasipriešinimo forma, antroji forma, kaip antai vandens plaukiojimas, yra traukos jėga, tuo sunkiau traukti, tuo sunkesni atsparumas ir jėga. Sraigtasparnis nėra specifinis raumenis, kaip stalo spaustuvas, skirtas nukreipti krūtinę ir tricepsą. Tai bendra kūno pratimo mašina, nukreipta į kojas, šerdį, viršutinę kūno dalį ir vidinius organus, širdį ir plaučius.

Technika

Pradėdami tiesiai atgal, krūtinę pakelkite ir laukiame, nuspauskite kojų atlošus kojomis, grįžtančiomis atgal. Kai keliai yra beveik tiesūs, traukite rankenos strypus į krūtinę, laikydami alkūnės prispaudę ir nukreipdami nugarą. Pabaigoje išlaikykite minkštus kelius (beveik užrakintas). Kvėpuokite, kai grįšite atgal ir kvėpuojate

Kiek laiko iš eilės

Remiantis Amerikos sporto medicinos koledžo teiginiu, standartinis gairių rinkinys reikalauja nuo 20 iki 40 minučių vykdyti aerobinį pratimą, kuris leis vystytis širdies ir kraujagyslių sistemai ir išlaikyti gerą sveikatą. Tai žinoma kaip ilgai trunkanti treniruotės trukmė (LSD), kuri paprastai yra mažo intensyvumo, 65-70 procentų VO2max, arba organizmo didžiausias deguonies naudojimo pajėgumas pratimo metu. Kitas širdies ir kraujagyslių treniruotės būdas, naudojamas su lauko aušinimu, yra tarpinis mokymas. Šis treniruotės pobūdis yra anaerobinis ir veikia beveik maksimaliai, nuo 80 iki 100 procentų VO2max. Intervalo mokymasis apima struktūrizuotus darbo ir atsigavimo laikotarpius, t. Y., Plaukiojimą su didžiausiu pastangų skaičiumi per vieną minutę, po to 30 sekundžių poilsio ir pakartojant tai už skirtą laiką arba visą atstumą. Ši pratybų forma yra daugiau pastangų stiprinimui ir gali būti mažiau veiksminga širdies veiklai.

Važiavimas atstumu

Naudodamiesi nustatytais atstumais, kad pasiektumėte pirmyn, kitas būdas, kuriuo naudotojai gali matuoti stiprią ir greitį pasivaikščiojant, yra 500 m, 1000 metrų ir 2000 metrų aukščio.