Kaip virti visą vištieną konkurentų aštuonių krosnelių keptuvėje

Maži prietaisai, tokie kaip kepimo krosnys, puikiai tinka vasaros dienoms, kai virtuvėje nereikia daugiau šilumos. Maži kepsniai yra efektyvesni negu didelės krosnys ir apsaugo drėgmę, todėl drėgna apdaila mėsos ir naminių paukščių gabalams, kurie dažnai išdžiūvo didelėje orkaitėje. Jie taip pat atleidžia orkaitę užimtomis atostogomis. 18- arba 22-qt. Keptuvė gali būti gerai už Padėkos kalakutiena, bet kompaktiški vienetai geresnį darbą šeimos diners. Skrudinta visa vištiena daro sveiką sveiką savaitės vakarienę.

Paruoškite kepimo krosnį iki 350 laipsnių Fahrenheito. Išpakuokite vištą. Pašalinkite riebalus ir juos pašalinkite arba šaldykite iki naudojimo. 8-qt. Orkaitė turi būti pakankamai didelė, kad laikytųsi nuo 4 iki 5 svarų. Keptuvė arba 6-8 lb. Kepta vištiena.

Kruopšciai nuplaukite viščiuką šaltu vandeniu ir nušluostykite sausu popieriniu rankšluosčiu, į vidų ir išorę. Vištieną padėkite ant kepimo stalo. Ištraukite arba nuimkite papildomą riebalą nuo apatinio atidarymo ir kaklo. Skrudintuvai turės daugiau riebalų. Sulenkite sparno patarimus už paukščio nugaros, kad stabilizuotumėte keptuvėje.

Valykite viščiuką viduje ir išorėje su paruoštu riebalu arba su druska, pipirais ir česnaku. Kiti prieskoniai gali būti šalavijas, rozmarinas arba salierų druska. Negalima įdaryti viščiukų, vietoj to įdėti salierų lazda su kai margarinu, citrinų ar kalkių supjaustyti pusę paukščio.

Lėtai nulenkite kepimo skardą į keptuvę ir pakeiskite dangtelį. Skrudintos keptuvės iki 5 svarų. Už 15-17 minučių už svarą ir kepsnius iki 8 svarų. Už 18-20 minučių už svarą. Skrudintuvams nereikalingas bastingumas.

Patikrinkite paukštį mėsos termometru 20-30 minučių, kol jis turėtų būti atliktas. Išbandykite trumpojo skaitymo termometru storiausios šlaunies dalies viduje, vengdami bet kokio kaulo. Jei norite, pridėkite apdailos skonį, tokią kaip citrusai, teriyaki ar itališki padažu. Paimkite kuo mažiau laiko ir nedelsdami pakeiskite dangtelį, kad išsaugotumėte šilumą.

Kepkite, kol vištienos šlaunys pasiekia 165 laipsnių, tada traukite keptuvę ir nuleiskite vištieną ant plokštelės, kad pjaustumėte keletą minučių. Naudokite padažų ir skrudintuvų lašelius padažams.