Kaip virti puodynių puodą

Jungtinėse Amerikos Valstijose, ypač Maine, gausu minkštųjų korių molvų, dažnai vadinamų garintuvais. Puikiai tinka vasaros valgui su šaltu gėrimu, garuose yra mažai kalorijų ir riebalų, taip pat puikus baltymų, vitamino B-12, geležies, kalio ir omega-3 riebalų rūgščių šaltinis. Idealiu atveju, jūs turėtumėte gerti garo gaminius kuo greičiau, kol jie vis dar švieži, ir jūs galite mėgautis jais ištirpusio sviesto pusėje arba tiesiog patinkinti savo sultinio skonį.

Norėdami išvalyti nešvarumus, smėliu ir smėliu, mirkykite savo garintuvus 1 galonoje vandens su 1/4 puodelio druskos, tada nuplaukite juos. Jei neturite laiko mirkyti savo garintuvą, gerai nuplaukite moliuskus vandenyje, kol jūsų kriaukle nebus smėlio likučių. Išmeskite visus sugadintus arba sulaužytus kriauklių garintuvus.

Padėkite savo garo turėtukus į didelį puodą, kuriame yra apie 1-2 colio vandens. Įpilkite sauso baltojo vyno purslų į puodą ir išvirkite.

Uždenkite puodą dangteliu ir leiskite moliusniams virti vandenyje maždaug 5-10 minučių, kol jų kriaukliai visiškai atveriami. Kartais purtykite puodą, kad galėtumėte perkelti moliuskus. Kai atvartos korpusai, nuleiskite šilumą ir leiskite jiems garuoti, padengti, dar tris-penkias minutes.

Nuimkite moliuskus dideliu šaukštu ir perkelkite juos į dubenį. Neišmeskite bet kokių moliūgų, kurių nepavyko atidaryti virimo proceso metu, nes jie gali būti nesaugūs. Supilkite sultinį per keptuvę virš garo pirčių dubenėlio.

Garnyruokite garintuvą su šiek tiek šviežių petražolių ir šiek tiek druskos ir pipirų. Jei norite, patiekite su lydyto sviesto pusėje.