Kaip virti meksikietišką pilką skvošą

Trumpesnė, švelniausia ir švelniau žalia nei labiau susipažinta cukinija, meksikietiškas pilkasis skvošas sudaro mažiau dramatišką vaizdą su sviesto tekstūra ir šiek tiek saldžiu, riešutiniu skoniu. Importuojama iš pietų nuo sienos, kur ji vadinama “calabacita”, iš laikrodžio skvošas su šviesiai žalia sidabriškai pilkomis spalvotais oda kartais gali būti rasta ir ūkininkų rinkose ir specializuotose parduotuvėse, nes vietiniai augintojai padidina gamybą. Jo didesnis apatinis ir minkštesnis minkštimas padaro pilkąjį skvošą malonų pasirinkimą tvirtiems šalutiniams patiekalams ir pikantiškiems patiekalams.

Iškirpkite meksikietišką pilkšvarnyrą išilgai arba per skersmenį ratuose, kad padarytumėte pusę colio storio sluoksnių. Šepetys alyvuogių aliejų abiejose skiltelių pusėse. Kruopščiai užpilkite druskos ir malto juodųjų pipirų.

Skvošo griežinėlių ant grilio padėkite vidutiniškai aukštu šilumos kiekiu 3-4 minutes arba kol jie sukuria turtingus rudos spalvos ženklus. Griežinėliais supjaustykite griežinėliais, kol jie bus atsparūs, kai įkišama šakutė, kuri paprastai trunka nuo 3 iki 4 minučių.

Išskirkite skvošą nuo grotelių ir šiltuokite su citrinų sulčių, šaukštą šaukšteliu ar pabarstykite mėgstamų šviežių kapotų žolelių.

Meksikietišką pilvą skvošą ir raudoną svogūną pjaustykite į pusę colio kubelius.

Alyvuogių aliejaus kepkite daržovių keptuvėje per vidutinį aukštą, kartais maišydami, kol jie yra šviesiai aukstai rudi. Pasukite šilumą į terpę ir supjaustykite pagardai pagal skonį, kurios gali būti raudonųjų pipirų dribsnių, smulkintų česnakų ir kmynų.

1 ar 2 šaukštus vištienos ar daržovių atsargos į indą ir virkite, kol skystis sumažės per pusę ir skonio meld.

Švelniai kepti skiltelės

Aštrus Pietvakarių Saute

Stilingai įdaryti skvošas

Iškirpkite meksikietišką pilvą skvošo pusę išilgai. Naudodami nedidelį meliono balerį, ištraukite kiekvienos pusės centrą, kad sukurtumėte įdėklo ertmę. Padėkite skvošą supjaustytuvu į gerai riebalų kepimo skardą.

Šaukštelis, pagamintas iš virtų grūdų, sumaišytų su aromatinėmis daržovėmis ir prieskoniais, į kiekvieno skvošo pusės ertmę. Į viršų įdaryti skvošą su konservuotų supjaustytų pomidorų ir jų sulčių.

Kepkite 350 laipsnių Fahrenheitui 30-60 minučių, priklausomai nuo skvošo dydžio. Skvošas yra pagamintas, kai jis yra pakankamai švelnus, kad įkištų šakę, bet vis tiek pakankamai tvirta, kad išlaikytų savo formą.