Kaip virti kiaulienos nugarinės kepsnys su alyvuogių aliejumi aliuminio folija

Kiaulienos nugarinės kepsnys yra liesos, šiek tiek mažiau kumpio supjaustytos kiaulienos gabalėlis ir gali išdžiūti, jei virti per ilgai arba per aukštą temperatūrą. Nors potencialiai bauginantis dėl būtinybės kruopščiai paruošti kiaulieną, kad būtų išvengta parazitų trichineliozės, paslaptis ruošti nugarines kepsnys – tai laikas, kai reikia šiek tiek skysti kepti, kad mėsa būtų drėgna. Kiaulienos nugarinė virti aliuminio folija papildo apsauginį sluoksnį, kad jo neuždžiūtų.

Įkaitinkite orkaitę iki 350 F

Skalauti kiaulienos nugarinės kepsnys po šaltu vandeniu ir pašalinti iš jo perteklinį vandenį popieriniais rankšluosčiais.

Džiovinkite ploną alyvuogių aliejaus ant kiaulienos nugarinės. Paskleiskite pirštais, kol visa kepta skarda.

Švelniai kepkite keptuvę vidutiniškai aukšta šiluma 1 minutę. Užpilkite alyvuotą kiaulieną į karštą keptuvę ir rudenį iš visų pusių. Leiskite kiaulienos nugarai pasidaryti giliai, tamsiai rudos spalvos, kad išskirtumėte turtingą skonį.

Išpjaukite didelio galingumo aliuminio folijos lakštą išilgai ant kepimo skardos. Įsitikinkite, kad yra pakankamai papildomų, kad sulankstytų kiaulienos nugarinės kepsnys.

Per pirmuosius įdėkite kitą lapą ar dvi aliumininės folijos.

Aliuminio folijos centre sumaišykite rudą kiaulienos nugarą. Į keptuvę įpilkite šiek tiek baltojo vyno – užtepkite keletą šaukštų iki ¼ puodelio, priklausomai nuo kepimo dydžio.

Skrudinkite česnaką su česnako druska, citrininiais pipirais ir rozmarinu. Išplakite rozmariną tarp savo delnų, kad išleistumėte savo kvepiančias aliejaus, prieš jį paskrudinkite ant kepimo.

Sulenkite aliuminio foliją ant kepimo pusių ir sulenkite jas kartu. Pakartokite su galais, įsitikinkite, kad folija sandariai uždaryta.

Užmuškite mėsos termometrą per foliją ir į storiausią kiaulienos nugarinės dalies dalį.

Užpilkite kiaulienos nugarą 20-30 minučių už svarą arba kol mėsos termometras nuskaito ne mažiau kaip 145 F ar aukštesnę temperatūrą, jei jums patinka jūsų kiaulienos virta vidutinė ar vidutinė skylė.

Kiaulienos kepsnį leiskite mažiausiai 4 minutes, prieš jį išpakuokite ir supjaustykite.