Kaip virti kepsnines kepsnys ant viryklės

Kukurūzų kepsnys, taip pat žinomas kaip filė ar filė mignon, virti greitai ir lengvai ant viryklės. Švelnus, bet švelnus ir sultingas, jautiena, sviestmedžio skonio, turi būti virta sausais metodais, pvz., Virimo, kepimo ar kepimo. Pasirodo itin gerai, kai išdžiūvo ir po to užvirina viryklę. Jo subtilus skonis papildo daugybę įvairių prieskonių ir skonių, tačiau jis taip pat yra vienas. Šis kompaktinis kepsnys sukuria elegantišką valgio pagrindą, net jei jis yra pagardintas paprastu druska ir pipirais. Pienugalą negalima kepti vidutiniškai retai.

Išgerkite sardines iš šaldytuvo 20 minučių prieš virinant, kad kambario temperatūra būtų aukštesnė.

Pataukite sūrienas sausu popieriniu rankšluosčiu. Pabarstykite gausiai druskos ir šviežios maltos paprikos. Masažuoti prieskonius į mėsą.

Valykite alyvą kepsniu.

Švelniai kepkite keptuvę vidutiniškai aukštu šilumos kiekiu, kol nuleidžiamas vandens lašelis ir šokiai ant keptuvės. Įdėkite 1 valgomą šaukštą. Aliejaus į keptuvę ir supjaustykite aplink kepimo paviršių. Šildykite alyvą, kol ji pradeda rūkyti.

Sumuštus užkepkite keptuvės viduryje. Su savo pirštais ar žnyplėmis perkelkite kepsnius į apykaitinę judesį, kad išplautų aliejų. Ištraukite kepsnius dvi ar tris minutes. Naudokitės žnyplėmis, kad pasidarytumėte kepsnius, o dvi dienas – dvi minutes. Šis svaigimas sukelia batonėlių kepsnys paviršiuje sąveikauti su cukrumi, sukuriant kvapnus pluta, kurioje yra šimtai skirtingų aromatinių junginių.

Nuleiskite šilumą į vidutinę. Kepkite dar septynias ar devynias minutes, ištraukdami kepsnius kartais, vidutiniškai retai ar vidutiniškai. Venkite pjaustyti ar austi kepsnius, nes dėl to prarandamos vertingos sultys. Naudokitės trumpuoju skaitmeniniu mėsos termometru nuskaitytu, kad galėtumėte nustatyti, ar negerai, o galas įkišti į šoną, į kepsnio vidurį. Kepkite kepsnius iki 125 laipsnių Fahrenheitui retai, 130 vidutiniškai retai ir 140 vidutinėms. Steiks išliks šilumos, kai juos pašalinsite iš keptuvės.

Paruošimas

Virti

Perkelkite kepsnius į plokštelę ir laisvai uždėkite aliuminio foliją. Leisk jiems pailsėti 10-15 minučių. Tai padidina jų skonį ir suteikia sulčių laiką tolygiai paskirstyti paukščiams.

De-glazūra keptuvė su 1 valgomasis šaukštas. Sviesto ir 2 šaukštai. Vandens. Švelniai kepkite keptuvę ant vidutinio karšto ir supakuokite keptuvės dugną su mentele, kad atlaisvintumėte bet kokius apdoustytus likučius. Šiek tiek sumažinkite skysčio kiekį. Išpjaukite dezezacinį skystį per smulkintuosius lapus.