Kaip virti jautienos flanktą

Vasaros sezono metu siūlomos kepsninės ir šokoladiniai patiekalai pakeičia įprastus kepsnius ir mėsainius. Flankenas ateina iš ilgosios dalies, esančios žemiau virvelės nugarinės, kur jautienos ir riebalų sluoksniai padengia šonkaulių galus. Ilgoji viršutinio šoninio juostos dalis yra 1 – 2 colių storio per pirmuosius keletą priekinių šonų šonų. Pirkite maždaug 1/2 svaro sterlingų už kiekvieną patiekalą, kad gautumėte kaulų ir riebalų, ir naudokite rytinių ingredientų marinatą lengvam, šiek tiek saldus skoniui.

Sumaišykite sojos padažą, rudąjį cukrų, vyną, actą, česnaką, žalius svogūnus ir prieskonius į puodą ir šilumą, maišant, kol mišinys tik pradeda virti. Nuimkite indą nuo šilumos ir leiskite mišiniui atvėsti.

Pat pakelkite popierinį rankšluostį ir pašalinkite bet kokius sulaužytus kaulus. Jei norite tiekti be kaulų, pašalinkite kaulus su aštriais filė peiliu taip, kaip jūs esate obuolys. Užšaldykite kaulus, kad išsaugotumėte juos sriubai.

Visur padaukite aliejumi ir padėkite juos į keramikos ar plastiko dubenį. Uždenkite dubenį ir šaldykite marinatą 10-12 valandų. Per šį laikotarpį pasukite šiek tiek kartų, kad paskirstytumėte marinatą.

Švelninkite medžio anglys ir leiskite nudegti, kol jis sukurs baltos pelenų sluoksnį. Jei jūsų kepsnys yra dujų modelis, iš anksto pašildykite jį iki vidutinio ar maždaug 400 laipsnių Fahrenheito. Sureguliuokite briketus ar liepsną, kad mėsa būtų pagaminama netiesiogiai.

Pašalinkite flankeną iš marinato. Išmeskite marinatą. Prieš padėdami juos ant grotelių, kad išvengtumėte pakilimų, nukirpkite dideles riebalų dalis nuo šoninių kraštų.

Įdėkite flaneką ant grotelių. Pasukite juos po trijų ar keturių minučių ir tris ar keturias minutes pasitikrinkite, ar nėra kitų pusių virėjų. Kepimo laikas skirsis atsižvelgiant į tai, kokia yra jūsų barbekiu ir mėsos storis. Kai baigsite, Flanken turi būti rožinės spalvos centre, o valgio metu jis turi užtrukti ne ilgiau kaip 10-12 minučių. Gerai išdirbta mėsa gali būti sunki.