Kaip virti be kaulų, atskirti kūdikio atlošas krosnelėje

Pradėti Baigti: 2 valandos, porcijos: nuo 4 iki 6; Sunkumo laipsnis: vidutinio sunkumo; kiauliena, paženklinta “be kaulų”, gali būti susijusi su dviem labai skirtingais gabalais: mėsa, nupjauta iš nugarinės peties ašmenų galo, kuri yra techniškai nugarinė ir Pečių mėsa arba tikras kūdikio nugaros su nuimtais šonkauliais. Pavadinimai, naudojami kiaulienos gabalams, nėra reguliuojami, todėl ieškokite plyšių, kuriose šonkauliai buvo prieš pirkdami, arba patvirtinkite, kad su mėsininku, kurį jūs darote, iš tikrųjų turi tikrą kūdikio nugarą. Virimo būdas ir laikas skiriasi tarp dviejų gabalų.

Šildykite orkaitę iki 450 laipsnių Fahrenheito. Linuokite dėžutę su aliuminio folija ir pritvirtinkite vielos stovo viršuje.

Šepetys šonkaulius augaliniu aliejumi. Padengti šonkauliukais prieskoniais arba sudrėkinti juos. Padėkite šonkaulius ant vidurinės krosnies stovo.

Kepkite šonkaulius, kol viršūnės bus rudos, apie 30 minučių. Iš krosnies išimkite šonkaulius ir padėkite jas aliuminio folija. Nuleiskite orkaitės temperatūrą iki 350 F

Grąžinkite šonkaulius prie orkaitės ir kepkite dar vieną valandą. Jei naudojate grilio padažą, šepkite jį ant šonkaulių maždaug 20 minučių, kol jie baigs kepti.