Kaip veikia Cayenne pipiras, melasa ir citrinos dieta?

Cayenne paprika, melasa ir citrinos dieta yra vadinamoji “detoksikacijos” režimas, kuris žada valyti savo vidinius organus, tuo pačiu griežtai apribojant kalorijų kiekį. Remiantis “Mayo Clinic” interneto svetainės duomenimis, nėra jokių mokslinių įrodymų, kad ši dieta veikia. Be to, Detox dietos kelia didelį pavojų jūsų sveikatai. Tačiau kjenainės pipiras, melasa, citrinų sultys ir vanduo turi naudos sveikatai; geriant juos kaip subalansuotą mitybą gali būti gera alternatyva gėrimams su gėrimais. Pasitarkite su savo gydytoju prieš pradedant bet kokią dietą.

Apie dietą

Kaininės paprikos, melasos ir citrinos dietos šalininkai teigia, kad jei vartojate šiuos ingredientus kartu, jie išplauna toksinus iš savo sistemos. Yra daug šios dietos versijų, tačiau labiausiai reikia, kad be kieto maisto keletą dienų ar ilgiau. Nors dauguma žmonių gali valgyti be maisto per dieną be jokių sutrikimų, bet kokia mityba, draudžianti ilgiau valgyti maistą, gali kelti rimtą pavojų jūsų sveikatai. Be to, pagal “KidsHealth”, “detox” dietos gali būti priklausomos. Peržiūrint daktaro dietos medicininius tyrimus, žurnalas “Consumer Reports” nustatė, kad jie nėra moksliškai naudingi. Detox dietos gali sukelti nemalonius simptomus, tokius kaip intensyvus viduriavimas, pykinimas ir išsekimas. Ilgainiui trūkstant pakankamai kalorijų, ilgainiui veda prie organų gedimo ir mirties. Nenaudokite dietos, jei esate nėščia, turite sveikatos būklę ar kenčia nuo valgymo sutrikimų.

Kajano pipirai

Šimtmečius žmonės iš viso pasaulio naudojo kajenų pipirus tiek kaip aštrų skonį maistui gaminti, tiek kaip liaudies priemonę tokioms sąlygoms kaip silpnas apetitas ir virškinimas bei kraujotakos sutrikimai. Veiklioji Cayenne pipirų medžiaga yra kapsaicinas, galingas skausmo malšinimas, kai jis taikomas vietoje. Pasak Merilendo universiteto Medicinos centro, nuo 2011 m. Rugsėjo mėn. Nėra jokių mokslinių įrodymų, kad Cayenne paprika gali padėti jums prarasti svorį. Cayenne paprika prideda švelnumo prie šilto vandens, citrinų ir melasos gėrimas.

Melasa

Melasa yra tamsus, storas sirupas, gautas rafinuojant cukrų. Tai yra ales, romai ir kepiniai. Melasa, ypač mažiau perdirbta melasos melasa, yra geras kalcio ir kitų mineralų šaltinis, įskaitant manganą, varį, geležį, kalį, magnio, vitaminą B-6 ir seleną. Maišymas 1 šaukštą šiltame vandenyje su kjennais pipirais ir citrina suteikia saldumo ir apie 58 kalorijas.

Citrinos

Vienas citrinas yra 90 procentų jūsų rekomenduojamos dienpinigių vitamino C dienos dozės. Jo rūgštinis skonis pagyvina arbatą, sriubas ir salotų padažus. Jis priduria maistinę vertę ir zing prie šilto vandens, ir tai pagyvina citrinų, kajenų ir melasos derinį. Citrinų sulčių gėrimas vandenyje yra drėkinantis ir gaivinantis, todėl jis yra gera alternatyva sodoms, energetiniams gėrimams, vakaro nakčiai ar ketvirtam puodeliui kavos biure.