Kaip valyti snorkeling įrangą

Snorkeling sudaro plaukimas vandenyno paviršiuje, dėvinant nardymo kaukę, kvėpavimo vamzdelį ir plaukimo pelekus. Snorkeling dažniausiai atliekamas santykinai žemu vandeniu per koralinius rifus, kad būtų galima stebėti vietines povandeninių gyvūnų populiacijas. Laikui bėgant įranga gali nešvariai ir kokybiškai pablogėti. Specialiai atsargiai valykite kiekvieną įrenginį, kad užtikrintumėte kokybišką ir saugią patirtį.

Vykdykite įrangą grynu vandeniu. Niekada nusiplaukite savo įrangą iš karto po snorkeling seansų, net jei jūs neketinate kruopščiai išvalyti. Tai padės išvengti bjaurių filmų ir bakterijų augimo ant įrankių.

Išvalyti visą nuolaužų įrangą. Ieškokite smėlio ir kriauklių, įtrūkimų. Net smulkios smėlio grūdeliai gali nulaužti kaukę, nuolat ją sugadinti.

Skalaujant kiekvieną įrenginį, kuriame yra gėlas vanduo, plaukite kriaukle arba vonia. Kartais saulės spintelė sukasi aplink kaukės sijoną. Jūs galite jį pašalinti, švelniai sutepdami sijoną su indų plovikliu.

Išvalykite kaukės vidų, naudodami nedidelį dantų pastos lašelį, kurio dydis yra pirštas. Naudokite pirštus, kad švelniai tepkite dantų pastą aplink kaukės vidų. Būkite atsargūs nenaudokite nagų, nes jie gali subraižyti paviršių. Po to nuplaukite gėlo vandens.

Užpildykite kibirą grynu vandeniu ir išvalykite snorkelę. Yra du būdai tai padaryti. Vienas iš jų – plovimas vamzdeliu į kibirą su indu plovikliu ir skalavimas valomas esant gaivinam vandeniui. Kitas reikalavimas 30 minučių mirkyti snorkelę į atskiestų baliklių kibirą, o po to plaunamas skalauti esant gaivinam vandeniui.

Valykite pelekus vandens kibire. Naudokitės lėkštelės plovikliu ir šveitimu, naudodami tik savo rankas tiek viduje, tiek išorėje. Po to plaukus nuplaukite grynu vandeniu.