Kaip valgyti su synthroid

Synthroid, dar žinomas kaip levotiroksinas, yra sintetinis hormonas, vartojamas hipotyroidizmo gydymui. Hipotiroidizmas atsiranda, kai skydliaukė nesugeba gaminti pakankamai skydliaukės stimuliuojančio hormono arba TSH. Tai gali sukelti svorio padidėjimą ir jautrumą ligoms, kai imuninė sistema tampa slopinama. Kai kurie žmonės gali manyti, kad paleidžiant “Synthroid” svarstyklės išsilydo, tačiau tai nėra tiksliai. Dieta ir mankšta reikalinga norint numesti svorį, o ne hormonų pakeičiantį vaistą. Yra “Synthroid” naudojimo veiksniai, kuriuos turite apsvarstyti dietos metu, kai svorio netekite.

Sukuriant kalorijų deficitą, pirmiausia nustatydami savo bazinį metabolizmo greitį arba KMI, norėdami nustatyti kalorijų kiekį, reikalingą kasdien išlaikyti savo dabartinį svorį. Pasak “Nutrition.gov”, mažinkite tą dieną skaičių 500, kad nustatytumėte kalorijas, kurių reikia norint prarasti vieną svarą riebalų per savaitę. Sinchronizuojant “Synthroid”, norint sėkmingai sverti svorį, reikia sudeginti daugiau kalorijų nei vartojate visą dieną. “Synthroid” yra naudojamas padėti jūsų skydliaukei sukurti hormonus, kurių jūsų metabolizmas turi sudeginti šias kalorijas fizinio aktyvumo metu.

Valgykite gerai subalansuotą šviežių vaisių, daržovių, mažai riebių pieno ir liesų baltymų mitybą. Saldūs užkandžiai ir perdirbti maisto produktai turėtų būti pašalinti iš jūsų namų. Išmeskite tik savo skydus sveikais maisto produktais, kad pašalintumėte pagundą. Pagal “Synthroid” oficialią interneto svetainę valgykite lieso maisto produktus taupiai. Didelio skaidrumo maisto produktai gali slopinti jūsų organizmo absorbciją Synthroid, todėl poveikis yra minimalus. Nenaudokite sojos produktų ir per daug kalcio, nes jie turi tą patį poveikį.

Perskaitykite etiketes prieš įsigydami vitaminų. Pasak MayoClinic.com, multivitaminai ir kiti papildai, kuriuose yra geležies, kalcio, aliuminio ir magnio, sąveikauja su Synthroid ir blokuoja vaisto veiksmingumą.

Įsigykite maisto produktus, kuriuose yra mažai sočiųjų riebalų ir trans-riebalų. Hipotiroidiniai pacientai gali patirti didesnį nei įprasto cholesterolio kiekį, todėl padidėja širdies priepuolio ir insulto rizika. Sumažinus sočiųjų ir trans-riebalų kiekį hormonų gydymo metu, jūs galite veiksmingai sumažinti šią riziką ir sumažinti cholesterolio kiekį.

Paimkite Synthroid tuščiu skrandžiu. Jūsų vaistų vartojimas po valgio sumažins jo veiksmingumą ir gali sukelti pykinimą ar skrandžio sutrikimą. Sukurkite įprastą pusiausvyrą tarp savo vaistų ir mitybos įpročių, kad užtikrintumėte, jog jūsų hipotirozė yra tinkamai kontroliuojama.