Kaip valgyti ispaniško stiliaus balti ryžius

Ispaniški ryžiai dažnai apibūdina pagardintus baltus ryžius, kurie sėdi šalia Meksikos patiekalo. Kartais vadinamas meksikietiškais ryžiais, jis yra pomidorų pagrindas, kartais sumaišytas su žirneliais ir morkomis, ir visada daugiau nei šiek tiek pūslelinė. Kita vertus, ispaniški ryžiai iš Ispanijos tradiciškai vadinami paeliu. Tai visai kitas patiekalas, dažniausiai naudojamas kaip pagrindinis patiekalas su mėsa arba jūros gėrybėmis, virti į ryžius ir apibrėžta traškia gėrio sluoksniu, vadinamu “socarrat” apačioje.

Meksikietiškų ryžių verdama taip pat, kaip jūs gaminate paprastus balti arba rudieji ryžiai, naudodami puodą ir 2-1 santykį nuo skysčio iki ryžių. Skonio gylis kyla iš nepanaudotų ryžių alyvmedžių supjaustymo per vidutinės ir didelės temperatūros, prieš dedant sultinį ir pomidorus, kurie užima vandens vietą kaip virimo skystis. Naudokite puodą su sandariu dangteliu ir pridėti rice su česnaku prieš pridėdami virimo skysčio. Įtraukite daržovių, tokių kaip žirniai, jei norite, ir prieskonių, tokių kaip cilindro, kmynų, kalendra sėklų ar raudonėlių, smulkinimas. Įstatykite dangtį, mažinkite šilumą ir 20-40 minučių virkite, priklausomai nuo to, ar ruošiatės baltųjų ar rudųjų ryžių. Leiskite ryžiams atsilaisvinti nuo karščio, padengti, dar penkis minutes, tada nuplaukite šakute ir padėkite.

Padarykite paelę tradicinėje paelės keptuvėje, plačiai, sekliame keptuvėje, kuri ryžtingai išveria ryžius. Tai leidžia ryžiams virti skirtingais lygiais, sukurdami gardų dugną ant dugno, o šiek tiek palikdami viršutinį sluoksnį. Gilus, platus nepadengtas keptukas taip pat padarys triuką. Pradėkite nuo sauteing svogūnų, česnakų ir bet kokios mėsos, kuri turi būti gerai virta šiek tiek aliejaus. Palikite visus skanius rudus bitus apačioje, tada pridėkite ryžius. Uždenkite skysčiu, už kiekvieną puodelį ryžių naudokite maždaug 3 puodelius. Jei skystis visiškai absorbuojamas ir ryžiai vis dar pernelyg kietūs, tiesiog pridėkite daugiau vandens ir šiek tiek užvirkite. Kai tik prasideda ėsdinimas, prikimškite bet kokią kitą mėsą ar jūros gėrybes į ryžius. Į viršų su daržovėmis ir prieskoniais, tokiais kaip šafranas ir raudonėlis, tada užpilkite vidutinės ugnies, kol absorbuojamas skystis ir apie pusvalandį susidaro gražus rudos dugnas. Patiekite karštais citrinų ar kalkių plekšniais.

Kai jūsų ryžiai bus keliami, jo nemaišykite. Maišymas suklaidins paulių šokoladą ir sukurs rausvą meksikietiškų ryžių netvarka. Duokite keletą minčių apie skysčius, kuriuos naudojate ispanų ryžiams gaminti. Sultinys ar paruoštas buljonas suteikia gylį kiekvienam iš šių ryžių patiekalų. Konservuoti pomidorai paprastai naudojami ir induose, ir sultys prideda skonį. Iš pradžių supilkite skysčio matavimo taurelę ir supilkite į skysčio matavimą. Baltasis vynas skoningai papildo virimo skysčiu paella, bet laikosi pomidorų skysčio, sumaišyto su sultiniu arba vandeniu, meksikiečių ryžiais. Paella beveik visada turi šafraną, todėl nepraleiskite šio svarbaus prieskonių, jei eisi tradiciniu ispanų keliu.

Vegetariams praleiskite sultinį ir tiesiog skieskite vandeniu, sumaišytu su druska. Nepamiršk pomidorų skysčio, kuris atitiktų aromatą, kuris galėjo atsinešti sultinyje. Paeloje, saute tofu arba seitan į rudą su svogūnais ir česnakais, ir pridėti konservuotų pupelių į receptą už papildomą vegetarišką gerumą.

Meksikos ryžiai

Paella

Prekybos gudrybės

Vegetariškos parinktys