Kaip tapti geresne gynybine lineman

Apsauginė linija yra viena iš pagrindinių futbolo komandos sričių. Jei gynybinė linija veikia gerai, ji turi didelį spaudimą iš antrinio. Galite turėti vidutinį į gerą “cornerbacks” savo sąraše. Kai paprašyta padengti imtuvus situacijose “vienas į vieną”, jie kovoja, kai imtuvas daro antrą veiksmą. Kai gynybinė linija žaidžia puikią futbolą, “cornerbacks” nereikia nerimauti dėl antrojo žingsnio, nes “quarterback” turėjo arba mesti kamuolį anksti, ar jis buvo atleistas.

Sumažinkite kamuolį, kad nugalėtumėte priešingus įžeidžiančius linemen, kurie bando paleisti bloką. Prieštaraujantis nusikaltimas bandys nustatyti žaidimo pradžią. Svarbiausia tai – laimėti mūšį kareivių linijoje. Atakuojantys “linemen” stengiasi stumti gynybinę liniją atgal, o gynybinė linija stengsis sustabdyti įžeidžiančią liniją savo takuose. Gavę po blokais, jūs neleisite jiems veiksmingai užblokuoti.

Sukurkite pravažiuojančių veiksnių spektrą. Gynybinės gynybos priemonės remiasi galia ir vienu greitu žingsniu įveikti lauką, o gynybiniai galai turi šiek tiek daugiau galimybių manevruoti. Vykdykite aplink blokatorių arba naudokitės nugaros judesiu arba pele perkelkite, kad pasiektumėte įžeidžiančią priemonę.

Laikykitės savo rankų aukštyn, kai esi būdas pakeliui įveikti. Jums gali nepavykti patekti į “quarterback”, tačiau, jei turite rankas aukštyn, jūs galite atmesti pratimą, nes “quarterback” leis kamuoliui eiti. Perviršinis praeis beveik pateks į žemę, nors tu gali pasirodyti ore, kuriame vienas iš savo gynybininkų komandos gali jį perimti.

Tyrinėkite savo priešininką filme, kad sužinotumėte jo stipriąsias ir silpnąsias puses. Tai ne tik tavo talentas, kuris padės laimėti mūšį. Jūs turite žinoti, ką jūsų priešininkas padarys bandydamas jus blokuoti. Jei galite sužinoti jo tendencijas, galite naudoti priešinius suvedimus, kad jį nugalėtumėte. Jūs turite turėti strategiją kiekvienam judėjimui ir greitai jį panaudoti, nes praeityje komandą gaunate mažiau nei tris sekundes, o jūs neturite daug laiko.

Dirbk, kad sumažintumėte aprėptį. Dauguma laiko, jūs būsite pradinė gynybos linija, ir jūs einate tiesiai, bandydami sutrikdyti žaidimą. Tačiau, jei gynybinis koordinatorius reikalauja zonos “blitz”, “lygiosios” žaidėjai eis po “quarterback”, ir jūs grįšite į praeinančias juostas. Turėsite išlaikyti savo galvą, kad atitrauktumėte, perimtumėte praėjimą arba atliktumėte kovą po trumpo perdavimo.