Kaip suoliuoti savo kūno svorį

Sunkioji spauda užsičiaudžia keletą raumenų – tavo pectoralis major, pectoralis minor, priekinė delnų pūslelinė, priekinė šerato, triceps brachii ir coracobrachialis. Stendinis presas yra pagrindinis pagrindinis uždavinys plėtojant viršutinę kūno jėgą. Stendas, nuspaudantis savo kūno svorį, yra ne tik svarbus pagarbos teisėms, bet ir raumenų ir raiščių vystymuisi jūsų krūtinėje ir rankose. Sujunkite stalviršinį spaudą, specialius pratimus, kurie sustiprins raumenis, naudojamus stende spaudoje, ir kai kuriuos paprastus treniruočių patarimus.

Atlikite “Bench Press”

Apverskite veidą ant horizontalaus stendo su savo sėdmenimis, o jūsų kojos stovi ant grindų.

Kiti svarbūs pratimai

Suimkite smaigą su viršaus rankena, platesniu už pečių plotį.

Mokymo patarimai

Įkvėpkite ir nuleiskite barą prie savo krūtinės su kontroliuojamu judesiu.

Pasibaigus pastangoms išplėskite savo rankas ir iškvėpkite.

Naudokite uždarojo rankinio stovo spaustuvą, kad intensyviai dirbtumėte priekines deltoidijas ir tricepsas. Atsigulkite ant horizontalaus stendo su savo sėdmenis ant stendo ir savo kojomis ant grindų. Suspauskite strypelį su viršutine rankena ir raumenis 4-15 colių atstumu. Įkvėpkite ir nuleiskite barą prie savo krūtinės, alkūnėmis į šoną. Ištieskite rankas ir iškvėpkite judesio pabaigoje.

Vykdykite priekinį peties paspaudimą, kad veiktų priekiniai deltoidai ir tricepsai skirtingoje judėjimo plokštumoje. Sėdi nugarą tiesiai ir laikydami strypą su viršutine rankena laikydami jį virš viršutinės krūtinės. Įkiškite ir ištraukite barą vertikaliai. Exhale judesio pabaigoje.

Treniruokite tricepsus kabeliu. Stovėkite ant kabelių įrenginio ir suimkite rankenėlę rankenomis, kai alkūnės sulenktos ir tvirtinamos į kūną. Įkvėpti ir prailginti dilbius, stumdami rankeną žemyn. Exhale judesio pabaigoje.

Pirmiausia atlikite savo soliariumo treniruotę, o jūsų raumenys yra švieži. Atlikite kitus pratimus tik tada, kai baigsite susižavėjimą.

Praktikos savo stende paspauskite tik vieną kartą per savaitę.

Venkite pertvarkyti raumenis. Pertrenkimas sukels plokščiąsias vietas arba netgi sumažės stiprumas ir galiausiai gali sužeisti.

Traukinys dažniausiai naudojamas didelio svorio ir mažų kartų, kad būtų galima išvystyti stiprumą. Kas kelias savaites sumaišykite, naudodami šiek tiek mažesnį svorį su aukštesniais pakartojimais. Palaipsniui padidinkite savo svorį, kol galėsite sušvelninti savo kūno svorį.

“Bench-Press.net” siūlo šokiruoti jūsų kūną, kad padidintumėte savo stendo spaudimą, perjungdami iš stalo su stalviršiu, į hantelio stendą, ir vėl. Be to, pabandykite perjungti dienas, kurias stebintis, o ne visada sėdi tam tikroje dieną.