Kaip sudeginti natrium

Natris yra mineralinis elementas, būtinas žmogaus gyvybei, tačiau, kaip ir dauguma dietos, reikia išlaikyti pusiausvyrą. Per daug natrio, dažniausiai laikomas valgomąją druska, gali sukelti aukštą kraujospūdį, vandens sulaikymą ir papildomą darbą inkstams ir širdžiai. Per mažai natrio gali sukelti painiavą, raumenų mėšlungį ir galvos skausmą. Jei vartojate per daug natrio, mokydamasis ją išdegti gali padėti išlaikyti pusiausvyrą.

Kasdien gerkite bent aštuonis 8 uncijos šaukšto šaltojo vandens. Natris yra traukiamas į vandenį ir du jungiasi kartu ir eina per kraują į savo inkstus, kur perteklius išsiskiria su šlapimu.

Pratimai bent 30 minučių per dieną. Širdies ir kraujagyslių pratyboms pasireiškia širdies pūtimas, dėl kurio padidėja kraujo ir maistinių medžiagų apykaita. Kraujo tūris greitai išsiskleidžia per inkstus, kur natrio perteklius pašalinamas iš kraujo.

Venkite perpildyti savo inkstus su prevencijos uncija. Jūsų natrio suvartojimas gerokai viršija rekomenduojamą 2300 mg dozę per dieną.