Kaip pašalinti senus vitaminus

Aplinkosaugos agentūra nerekomenduojama nuleisti tualetu išteptus vitaminus ar vaistus. Kai tualetas prapūsta vitaminų, papildų ir vaistų, jie praeina per nuotekų valymo įrenginius ir gali patekti į upių ir ežerų vandens tiekimą. Be toliau nurodytų veiksmų, valstybės ir bendruomenių rinkimo programos yra prieinamos siekiant tinkamai šalinti vitaminus ir vaistus. Susisiekite su savo vietiniu visuomenės sveikatos departamentu, kad sužinotumėte, kokios galimybės gali būti jūsų rajone.

Pašalinkite pasenusius vitaminus iš jų indų.

Į puodelį užpilkite ½ puodelio drungno vandens čiaupo.

Pridėkite pasibaigusius vitaminus į puodelį vandens, leidžiant jiems ištirpti. Laikas, kurio užtruks vitaminų išsiskyrimas, priklauso nuo vitaminų dydžio ir makiažo.

Į maišą įtraukite nepageidaujamą medžiagą, pvz., Panaudotą kavos pagrindą, pjuvenos ar kačių ėdmenis, tada pridėkite ištirpusį vitaminų mišinį. Nepageidaujama medžiaga yra tai, ką vitaminai gali sumaišyti, o ne patraukti žmonėms ar gyvūnams. Sumaišius savo vitaminus su tokia medžiaga, tampa mažiau tikėtina, kad kas nors pateks į tabletes.

Sandariai uždėkite maišelį ir išmeskite jį į šiukšliadėžę.

Išmeskite šiukšliadėžę kuo arčiau į šiukšlių surinkimo laiką, kad sumažintumėte kitų žmonių galimybę patekti į vitaminų mišinį.