Kaip minkštajame žaidime žiūrima matematika

“Softboat” pitching turi unikalų atributų rinkinį, kuris leidžia įdomią matematinę analizę. Šie požymiai atsiranda dėl konkrečių sventinio žaidimo žaidimo aspektų, pavyzdžiui, rutulio dydžio, atstumo nuo ąsočio piliakalnio iki tešlos ir skirtingo vėjo malūno, kurį naudoja daugelis ąsočių. Matematiškai aprašydama kiekvieno iš šių ypatybių vaidmenį, mes galime labai tiksliai analizuoti ir palyginti skirtingus ąsočius ir skirtingus sportus.

Reikšmė

Matematiniai skaičiavimai apibūdina fizinius procesus diskretiškai. Tai leidžia mums tiksliai išmatuoti įvairius “softball” pitching aspektus. Pavyzdžiui, matematika leidžia apskaičiuoti skirtingų ąsočių reakcijos laiką. Reakcijos laikas priklauso konkrečiai nuo piko greicio ir atstumo iki tešlos. Palyginus reakcijos laiką skirtinguose sportiniuose renginiuose, tiksliai nurodoma, kaip minkštasis pjovimas susijęs su beisbolo aikštėmis ar netgi teniso paslaugomis. Be to, krūvos vingiuoto matematinio įvertinimo metu galima nustatyti galimus sveikatos ir sužalojimo pavojus, kurie būdingi sportui.

Apsvarstymai

Reakcijos laiko matavimui reikalingi vieninteliai įėjimai yra žingsnio greitis ir atstumas iki tešlos. Moterų profesionalus futbolo žaidimas, atstumas nuo ąsočio piliakalnio iki plokštės yra 43 pėdos. “Softball” žaidime labai gera Fastball gali būti išmatuojama 70 mylių per valandą. Reakcijos laikas yra lygus atstumui, padalintam į greitį, todėl yra 0,42 sekundės. Palyginkite šią reakcijos laiką su greitaeigio bolido (95 mph) greičiu profesionaliame beisbolo žaidime (0,43 sekundės), ir lengva suprasti, kad futbolo varžovai gali atlikti tokią pačią reakciją, kurią gauna beisbolo žaidėjas.

Privalumai

Kitas matematinių matavimų rinkinys naudingas minkštiklinio ąsočio sveikatai. Profesionaliuose futbolo žaidimuose moterys dažniausiai naudojasi vėjo malūno stiliumi, o ne į tipišką perteklinį mesti, kurį naudoja daugelis beisbolo žaidėjų. Rankenos kampų matavimas per piktogramą rodo, kad vėjo malūno stiebai pritraukia viršutinę ranką nuo peties, esant vidutiniam 156 laipsnių kampui. “Overhand” metimai tik prailgina ranką 108 laipsnių. Pakartotinis rankos stresas taip gali turėti ilgalaikio pavojaus sveikatai futbolo gaudykles.

Identifikavimas

Beveik kiekvienas šaunamųjų ginklų pitching aspektas yra matematinės analizės galimybė. Įžvalgus stebėtojas lengvai atpažins šias savybes. Pavyzdžiui, “softball” gaudyklės nekelia tik “quickballs”. Jie taip pat gali naudoti kreivės rutulius, kruopščius rutulinius kamuoliukus ir didėjančius ridiklius. Matematika leidžia analitikui nustatyti ne tik tai, kiek laiko kiekviena iš šių aikštelių pasiekia plokštę, bet ir kiek tolygio juda ten. Šis bendras judėjimas per pikį yra jo poslinkio matavimo dalis. Apsisukimas, matematinis atributas, yra tikslus pozicijos pokytis.

Potencialus

Minkštaolių pitchingo matematinis aprašas gali išspręsti daugybę argumentų arba išsklaidyti bet kokius neteisingus supratimus apie sportą. Reakcijos laiko palyginimas tiksliai rodo, kaip susiję su “softball” ir “baseball”, taip pat galima palyginti šiuos sporto šakos su kitais, kurių reakcijos laikas yra svarbus komponentas. Galiausiai, galimybė tiksliai nustatyti, kodėl sužalojimo grūsčių rizika atsiranda, gali sukelti pokyčių, kurie išsaugos jų sveikatą, tuo pačiu leisdami jiems išlaikyti aukštą lygį.