Kaip išvalyti pečių spuogus

Peties spuogai gali būti erzina, ypač šiltesniais mėnesiais. Turėdamas prakeikimus ant pečių, jūs galite jaustis sąmoningai apie dėvimą rankovėmis nešiojamiems drabužiams. Pečių spuogai gali būti sunkūs, nes poros yra didesnės šioje kūno dalyje ir gali atsirasti didelių pažeidimų. Jei negalite išvalyti pečių spuogų savo, susitinkate su dermatologu, kad galėtumėte aptarti savo galimybes.

Dušas iškart po treniruočių. Po prakaitavimo nuo karščio ir fizinio krūvio aliejai gali atsirasti ant pečių. Jei bandote išvalyti pečių spuogus, įsitikinkite, kad po prakaitavimo valote odą.

Džiūvę padaukite pečius. Negyvos odos ląstelės gali užblokuoti poras ir sukelti pertraukas. Galite naudoti pūlingą dušo pirštą, kad galėtumėte masažuoti pečius ir atsikratyti jokių negyvų odos ląstelių. Pasirūpinkite, kad švelniai dirbtumėte kelnaitės per pečius, kad išvengtumėte tolesnio dirginimo.

Naudokite kūno valiklį su spuogų kovos ingredientais. Geriausias būdas kovoti su spuogais ant pečių yra naudoti valymo produktą, specialiai sukurtą kūno spuogams. Kai kurie pavyzdžiai yra “Oxy Body Wash” ir “Clinique Acne Solutions Cleansing Bar” kūno ir veido. Tikėtina, kad šie valikliai apima arba benzoilo peroksidą, arba alfa hidroksi rūgštį. Naudodami šiuos produktus gali reikėti apriboti saulės spindulių poveikį, nes jautrumas saulei yra dažnas šalutinis poveikis.

Kramtykite spuogus gydydami drėkinančias muilas ant pečių. Laikykitės kūno spuogų valikliu naudojimo, kol atsikratys spuogai. Jei esate jautrus kitiems produktams, pvz., Audinių minkštikliams, išvengti pėdos atsikratymo.