Kaip ilgai reikės numesti svorį, kai pradedu naudoti pratimus?

Pradedant pratimą įprastai galite deginti riebalus, įgyti jėgų ir padidinti lankstumą. Reguliariai dirbantis preparatas greitai pagreitins svorį, ypač jei sveriate daugiau, ilgai nenaudosite ar pasirinksite intensyvų treniruotę. Pasirinkite treniruotę, atitinkančią jūsų gyvenimo būdą, iššūkį ir padidinsite jūsų širdies ritmą, ir jūs galite nuolat mažinti svorį ir galiausiai išlaikyti sveiką svorį.

Raktas greitai prarasti svorį naudojant naują pratimų programą yra pasirinkti tinkamą pratybų rūšį. Apskritai, aerobiniai treniruokliai padidina širdies ritmą ir ilgesnį laiką, todėl daugiausiai riebalų sudeginama. 160 lbs. Žmogus, einantis per dvi valandas per vieną valandą, degina 183 kalorijas. Tas pats žmogus, vaikščiojantis 3,5 mylių per valandą, degina 275 kalorijas. Lėtas važiavimas penkių mylių per valandą degina 580 kalorijų. Jei kasdien vaikštysite, galite pradėti svorį per vieną savaitę. Burning 3,500 kalorijų leis jums prarasti 1 svarus riebalų. Dėl intensyvesnių aerobinių treniruočių, pavyzdžiui, greito ir šokinėjimo virvių, galite prarasti beveik 2 svarus. per savaitę.

Širdies ir kraujagyslių uždegimai suteikia greitų rezultatų, bet raumenų kūrimas gali skatinti ilgalaikį svorio mažėjimą. Kai jūs gaunate raumenis, jūs prarasite riebalų. Jūsų kūnas naudoja daugiau energijos, kad palaikytų liesos raumens masę, padidindamas jūsų atsipalaidavimo medžiagų apykaitą. Kuo didesnis jūsų metabolizmas, tuo daugiau kalorijų deginsite visą parą, net ir ramybėje. Praleiskite tris 20 minučių sesijas per savaitę, vykdydami pasipriešinimo pratimus, tokius kaip jėgos joga, pūliai, pritraukimai, pritraukimai, tricepso kritimo, lunges ir sėdynės. Sukurkite daugiau raumenų, naudodami svorius arba atsparumo mašinas.

Kai jūs prarasite svorį ir tapsite tinkama, jums nereikės sunkiai dirbti atlikdami savo pratimų režimą. Tačiau kuo mažiau dirbsite, tuo mažiau riebalų deginsi. Išlaikykite svorio netekimo normą, nes jūsų treniruotės yra sudėtingesnės. Padidinkite vaikščiojimą ar važiavimą, padengdami kalvotą kelią arba dėvindami riešo svorius ir siurbiodami rankas. Pridėkite dar daugiau svorio savo jėgos treniruotėms arba atlikite sudėtinius pratimus, tokius kaip krūtinės spaudos, o tvoros ar bicepso garbanos, o lunging. Prieš grįždami prie savo įprasto greičio, įjunkite arba pailginkite greičio intervalus, kuriais dirbate sprinto lygiu.

Pratimai neduos greito svorio, tačiau jis gali palaikyti ilgalaikį svorio kritimą ir išlaikyti sveiką svorį. Tačiau pratimas taip pat skatina badą. Kai įdiegsite naują pratimų režimą, būkite atidūs, kiek kalorijų jūs vartojate. Jei padidinsite porcijos dydį arba perjunkite daugiau kalorijų, negalėsite prarasti svorio. Užkandant prieš treniruotę ar po jo, pasirinkite mažesnį kalorijų turinčius maisto produktus, tokius kaip bananai, nesaldinti avižiniai dribsniai ar šviežios uogos.

Aerobinis treniruotes

Pastato raumenys

Pridedant iššūkių

Apsvarstymai