Kaip elgtis su nesąžiningumu santuokoje

Kai kurias santuokas sunaikina netikėjimas. Laimei, nors ši žala gali būti nepataisoma, tai ne visada būna. Kai kurios poros nori prisiimti laiko ir pastangų, kad išsaugotų savo santykius. Atkūrimas po apgaudinėjimo nėra lengvas, tačiau tai galima padaryti, jei abi šalys nori, kad pirmenybė būtų teikiama susitaikymui.

Ar nusprendžiate tęsti santuoką, jei jūsų sutuoktinis sutinka sustabdyti netikėjimą. Jūs turite sugebėti atleisti sukčiavimą, jei jūsų partneris nori nutraukti bylą ir imtis veiksmų, kad niekada nebūtų buvę. Tai reiškia, kad kiekvieną kartą, kai kyla kova ar laikoma virš savo sutuoktinio galvos, tu negali jo atsikratyti.

Kreipkitės į savo sutuoktinį apie sukčiavimą. Sutelkite dėmesį į faktus, todėl jūsų partneris automatiškai nebus apsaugotas. Savo jausmus turėkite su tokiais teiginiais kaip “Aš jaučiuosi sužeistas ir išduotas”, o ne priteigus tokius sprendimus kaip “Jūs esate visiškai šokinėja”, kuris greitai uždarys pokalbį.

Sutinku su laiko tarpsniu, jei reikia. Jums reikės sutelkti daug laiko ir energijos remonto darbams, jei jūsų partneris sutinka bandyti išgelbėti santuoką. Iš pradžių emocijos išaugti aukštyn, todėl prieš pradėdami sunkų darbą gali būti naudinga suteikti viena kitai tam tikrą vietą. Sutinku dėl abiem šalims priimtino laikotarpio – pavyzdžiui, per savaitę ar dvi -, kuris leis jums racionaliau spręsti situaciją.

Padaryti abipusius tikslus. Tiek jūs, tiek jūsų partneris gaus naudos iš dėmesio, skirto santuokos gelbėjimui. Tavo tikslai gali būti susiję su jūsų vaikais, būsimais finansiniais ar išėjimo į pensiją planais ar kitais aspektais, kurie teigiamai susieja jusu.

Sukurkite santuokos konsultavimo sesijas, kurios padės jums sukurti ir įgyvendinti santuokos atkūrimo planą. Konsultantas suteikia nešališką požiūrį ir padeda jums ir jūsų sutuoktiniui nustatyti veiksnius, kurie sukėlė netikėjimą, rasti kitus galimus santuokos klausimus ir sukurti strategijas, skirtas stiprinti jūsų santykius.