Kaip deginti kalorijas, atliekant namų darbus

Sėdėdami prie stalo deginama labai mažai kalorijų. Pasibaigus namų darbų terminui, gali būti sunku pritaikyti pratybas į savo tvarkaraštį. Jei norėsite šiek tiek planuoti ir susikaupti savo įprastine veikla, pratimai gali padėti išvalyti galvą ir pagerinti savo akademinį darbą, taip pat užkirsti kelią svorio padidėjimui, kuris dažnai kankina mokinius. Turėkite omenyje, kad net labai trumpi veiklos etapai prilygsta, taigi nebūtinai turite įsipareigoti 60 minučių bėgimui ar kelionei į sporto salę.

Paimkite veiklos pertraukas. Kas 20, 30 ar 60 minučių įprotis nuleisti pieštuką ir truputį trukti. Išbandykite 60 šokinėja. Atlikite 20 kumpio trauklių, kur nusileiskite į dugną ir pakartotinai atsistosite į stovint.

Pasinaudokite podcasting paskaitomis. Kai kurie dėstytojai siūlo savo paskaitų MP3 įrašus, arba galite įrašyti paskaitas per pamoką ir pasiimti juos kartu su vaizdu į sporto salę. Jums gali būti nustebintas, kiek daugiau informacijos, kurią jūs laikote paskaitoje po pietų, nei jūs sėdėtės klasėje.

Paimk skaitymą į Kierat. Jei turite ilgo skaitymo užduotį, kuriam nereikia rašyti, perskaitykite ją ant treniruoklio, elipsės treniruoklio ar stacionaraus dviračio. Jei keliausite į sporto salę, gali būti naudinga nuimti ausų kištukus arba muzikos grotuvą, kad nusimestų aplink jus blauzdotus.