Kaip bulvėms virti aštuonias valandas lėtai viryklėje

Bulvių lėtai virti bulvės gali būti bulvės, kurias viriate ir patiekite kaip daržovių patiekalą arba kaip sriubos ar troškinio ingredientą. Bet kuriuo atveju, jie jums tinka, ypač jei jūs vengiate jų gaminti, esant papildomoms medžiagoms, kurių sudėtyje yra daug riebalų, natrio ir kalorijų. Viena porcija bulvių, apie 5,3 oz., Suteikia daugiau kalio negu bananai, 45 proc. Jūsų kasdienio vitamino C reikalavimo, 6 proc. Jūsų kasdienio geležies kiekio ir sveikos skaidulos dozės, jei bulvių patiekite ant odos.

Vienu ar dviem vidutinio dydžio bulvėmis kepimo porcija su daržoviu skruberiu valykite šaltam tekančiam vandeniui. Pataukite bulves sausu popieriniu rankšluosčiu.

Valykite kiekvieną bulvę su pakankamai alyvuogių aliejumi, kad padengtumėte odą. Nustatykite bulves savo lėtai viryklėje.

Pabarstykite apie 1 valgomą šaukštą. Kiekvienos bulvių prieskonių ir keletą kartų padauginti bulves su prieskoniais. Naudokite sausą itališką padažo mišinį, svogūnų sriubos mišinį arba savo patiekalų mišinį, pvz., Papriką, juodųjų pipirų ir česnako miltelius.

Pasukite savo lėtą virti žemyn, uždenkite ir virkite bulves aštuonias valandas.