Kaip aš galiu dirbti su tendinitu?

Kojos yra rišamosios medžiagos, pvz., Virvelės, kurios kartu palaiko raumenis ir kaulus, kad galėtumėte judėti įprastai. Kai sausgyslės uždegimas, būklė vadinama tendinitu. Kiti žodžiai, susiję su tendinitu, susiję su kūno dalimi, turi įtakos skausmui ir dirginamumui: teniso alkūnė ir plaukiančiosios peties yra dvi tokios sąlygos. Treniruotės su tendinitu yra sudėtinga, todėl gali prireikti koreguoti treniruotę, kad būtų išvengta pakartotinio sužalojimo.

Palaikykite skausmingą sritį tol, kol diskomfortas nusloptų arba kol jūsų gydytojas galės pradėti naudotis. “Mayo Clinic” neleidžia jums “dirbti per skausmą” tendinito, nes sausgyslė neturi pakankamai laiko išgydyti. Atsižvelgiant į jūsų sužalojimo mastą, gali tekti treniruoti tris dienas ar kelias savaites.

Praplaukite atsargiai, kai tęsite treniruotes, o ne iš karto paleiskite pilną versiją. Amerikos ortopedijos chirurgų akademija (AAOS) 2003 m. Vasario mėn. Biuletenyje paaiškina, kad tendinitas yra labiau tikėtina, jei nenorite naudotis ir pradėti didelės įtakos turinčią programą. Palaipsniui dirbkite sau iki galo, kad išvengtumėte pernelyg išsiplėsti save ir sudirgtumėte skausmingą sausgyslę dar daugiau.

Prieš pradėdami treniruotę, įpilkite šilumą į savo tendinito paveiktą plotą ir ištieskite aplinkinius raumenis. Jūsų gydytojas arba fizioterapeutas gali parodyti jums konkrečius pratimus, pagal kuriuos sąnarys yra skausmingas.

Kryžminis traukinys, kad nuimtų jūsų pažeidžiamą galūnę ar sąnarį, siūlo Mayo klinika. Pavyzdžiui, jei turite peties tendinitą, pavyzdžiui, sustiprinkite savo apatinį kūną per bėgiojimą ar važiavimą dviračiu, kol pečių gydosi. Pasukite treniruotės tipą, kurį atliekate per savaitę, kad visą savo kūną treniruotumėte, nesukeldami daugiau spaudimo tam tikroms sąnaroms.

Pratimai bare. Plūdrumas, kurį teikia vanduo, sumažina stresą dėl sužalotų sąnarių ir sausgyslių.

Po treniruokite ledu į raumenis ir sausgysles, jei tendinitas ir toliau jus nuliūdina, rekomenduoja AAOS. Dvidešimt minučių turėtų pakakti, kad sumažėtų uždegimas ir pašalinamas skausmas.