Kaip aš galėčiau duoti sau SPA veido?

SPA procedūros gali būti atpalaiduojančios ir atjauninančios, taip pat naudingos odai. Veido priemonė gali išvalyti odą, susitraukti poras, drėkinti, sumažinti dėmių ir tonizuoti odą. Profesionaliame SPA centre gali būti daug laiko ir laiko, tačiau galite savyje patogiai ir sau leisti sau SPA procedūrą namuose, o daugeliui ingredientų esate virtuvėje.

Padėkite savo veidą ant garo, kad atidarytumėte poras ir atlaisvintumėte negyvą odą. Galite virti vandens puodą viryklėje arba užpildyti kriaukle karštu vandeniu. Palenkite vandenį, palaikykite veidą maždaug 12 colių atstumu ir leiskite garui pakilti į odą penkias minutes.

Nuplaukite veidą švelniu valikliu, kad pašalintumėte priemaišas ir išvalytumėte poras. Galite naudoti parduotuvėje nusipirktą valiklį arba padaryti savo, derinant 2 arbatinius šaukštelius avižinių dribsnių, 2 arbatinius šaukštelius džiovintų pieno ir 1 arbatinį šaukštelį miltelių cinamono. Išpjaukite šį įklijimą į veidą apskritais judesiais, tada išskalaukite.

Skieskite odą, kad nusausintumėte negyvas odos ląsteles ir sušvelnintumėte odą. Galite naudoti parduotuvėje nusipirktą šveitimo šveitimą arba šepetį arba padaryti savo, smulkiai sumaldami 1/4 puodelio migdolų maišytuve, tada maišydami juos 1/8 arbatiniu šaukšteliu majonezo. Išplėškite šveitimo šveitikį ant veido mažais apskritiminiais judesiais, tada išskalaukite.

Tepkite kaukę ant veido, kad drėkinčiau, sumažintumėte aliejų ir susitrauktų poras. Sumaišykite 2 šaukštus medaus su 2 arbatiniais šaukštais pieno, kad padarytumėte savo kaukę. Jei turite sausą odą, sumaišykite avokadą su keptu bananų. Dėl odos, kuriai būdingas spuogai, išrinkite obuolį ir sumaišykite su 5 šaukštais medaus. Skleiskite kaukę ant veido. Palikite jį kitam žingsniui.

Įdėkite kiekvienos akies agurkų gabaliuką. Tai nuramins jūsų akių sritį, sumažins išpūtimą ir tamsius po akių ratus. Palaukite 20 minučių, tada nuimkite agurkų gabaliukus ir nuplaukite kaukę šaltu vandeniu.

Padovanokite sau veido masažą, kad paskatintumėte kraują ir suteiktumėte atsipalaidavimą. Naudodami savo rankomis, kad galėtumėte taikyti lengvą slėgį, pradėkite nuo savo kaktos vidurio ir nedideliais apskrito judesiais, judėdami rankomis į savo šventyklas. Tęsti veido masažą aplink akis, nosį, skruostus, burną ir smakrą.

Užtepkite drėkintuvą ar šaltu kremu savo kūnui ir veidui. Ieškokite drėkintuvo, kuris yra specialiai sukurtas jūsų odos tipui, nesvarbu, ar jis riebus, sausas ar linkęs į dėmes.

Taikyti tonerį, kad atnaujintumėte ir patobulintumėte odą. Sultys agurkai ir naudokite medvilninį rutulį, kad ant odos būtų sulenktos sultys.