Įdomūs ir pigūs dalykai, kuriuos reikia daryti pietų Kalifornijoje

Pietinė Kalifornija turi daug pigių ar nemokamų kultūrinių, švietimo ir įdomių renginių. Daugelis iš šių atrakcionų atvyksta lauke, puikiai tinka mėgautis šiltu, paprastai saulėtu klimatu Pietų Kalifornijoje. Nuo Los Andželo iki Santa Monikos iki La Jolla, daug pramogų leis jums pramogauti.

Apsilankykite Santa Monikos prieplaukoje

Santa Monikos prieplauka buvo pietų Kalifornijos įstaiga, nes ji buvo atidaryta visuomenei 1909 m. Yra daug ką pamatyti ir padaryti prieplaukoje, nuo parduotuvių ir kavinių iki specialių renginių ir lauko filmų peržiūros. Vaikams bus malonu važiuoti karuseline, žaisti vaizdo žaidimus ir slysti “Playland” arkadoje. Ir nepamirškite Ramiojo vandenyno parko, prieplaukos pramogų parko su “Pacific Wheel”, vieninteliu vieninteliu pasaulyje saulės energiją naudojančiu šeivos ratu. Atvykimas į Santa Monikos prieplaukos akvariumą pasirodys kaip mokomasis ir linksmas. Apsilankymas Santa Monikos prieplaukoje ir Ramiojo vandenyno parke yra nemokamas, nors mokestis už akvariumą yra apmokestintas, o žaidimų arkados reikalauja mokestis.

Žr. “Getty” centrą

“Getty” centras, vienas iš L.A. kultūrinių brangakmenių, yra muziejus, kuriame yra Vakarų meno kolekcija nuo viduramžių iki šių dienų. Muziejus yra kalvos Santa Monikos kalnuose. Architektas Richardas Meieras sukūrė muziejaus pastatus taip pat įspūdingai, kaip menas, kurį jie pastatė. Apsuptas žalumynų ir apsvaiginimo sodų, sukuria vaizdingą aplinką. “Getty” centras yra viena iš geriausių vietų, norint pamatyti Los Andželą, nes jūs turėsite didžiulius miesto vaizdus iš beveik visų taškų. Įėjimas į “Getty” centrą yra nemokamas, bet stovėjimo vieta – iki 5 val. Kainuoja 15 USD.

Naršyti Grifito parkas

Norint pamatyti visą Griffith Parką, jums reikės kelių dienų. Tai namuose Los Andželo zoologijos sodas, Griffith observatorija, iš kurios atsiveria vaizdas į Los Andželą nuo Holivudo kalno, “Autry National Center”, kultūros įstaiga, orientuota į Amerikos vakarus, ir Graikijos teatras, lauko scenos menų centras, kuris pritraukia didelių menininkų ir veikėjų. Griffith parkas, apimantis 4,210 ha, yra didžiausias JAV savivaldybės parkas. Svečiai gali keliauti, važiuoti ar vaikščioti per 53 mylių takų tinklą. “Griffith Park” taip pat yra baseinai, tenisas ir jodinėjimas, taip pat keturi viešieji golfo aikštynai: “Roosevelt Municipal”, “Los Feliz Municipal”, “Harding Municipal” ir “Wilson Municipal”.

Apsilankykite Holivudo šlovės šventėje

Kiekvienais metais milijonai žmonių lankosi Holivudo šlovės pėsčiomis. Nuo 1958 m., Kai ji buvo atidaryta visuomenei, A sąrašo žvaigždėms buvo garbė, kad jų vardas būtų pridedamas prie vaikščiojimo. Praplaukiant 3,8 km į Holivudo bulvarą, vaikščiojama ne mažiau kaip 2 400 vardų žvaigždžių, įskaitant Holivudo piktogramas, tokias kaip Audrey Hepburn ir Matt Damon. Visą vaikščiojimą pamatyti yra puikus būdas treniruotis per ekskursiją. Ceremonija vyksta kiekvieną kartą, kai suteikiama nauja žvaigždė. Norėdami sužinoti apie artėjančius renginius, apsilankykite Holivudo svetainės svetainėje.

Baidarių prie La Jolla jūros urvų

La Jolla urvai prieinama tik vandeniu. Šios natūralios struktūros yra jūrinių liūtų, leopardų ryklių namai ir netgi galite pamatyti delfinus ar du. Išnuomokite baidarėmis per “San Diego” dviračius ir “Kayak Tours”, o apie 43 dolerius vienam asmeniui gausite dvi valandas ekskursiją į savo kajaką per urvus.