Įdomūs būdai mokytis paaugliams etiketo

Paaugliai žūva į jauną pilnametystę ir mokosi tinkamo etiketo tokiais klausimais kaip stalo ar telefono manieros, nes jie augs. Paprasta ir linksma veikla parodys paaugliams, kaip būti mandagūs, mandagūs ir tinkamai elgtis realiame gyvenime.

Etiketo vaidmenų vaidmuo

Galite parašyti keletą etiketės scenarijų popieriaus juostelėms, kuriuose nagrinėjami klausimai, kaip paprašyti ką nors perduoti daiktą arba kaip tinkamai pristatyti save naujam asmeniui. Įsitikinkite, kad teisingas būdas spręsti problemas yra scenarijaus dalis. Padėkite scenarijus į skrybėlę ir sudaužykite juos. Padalinkite paauglius į poras. Ar kiekviena pora pasirenka scenarijų iš skrybėlių ir tuomet poroms suteiks kelias minutes, kad galėtų aptarti jų scenarijų. Tegul kiekviena pora turi savo ruožtu, kad veiktų savo scenarijus kitiems paaugliams.

Gaukite dovanų žaidimą

Susipažinkite su paaugliu tinkamu būdu parodyti dėkingi už dovaną, kurią jie gavo. Ar paaugliai pirktų ir įvyniota nebrangių dovanų, tokių kaip kojinės ar kavos puodeliai, ir įdėkite jų vardą. Padėkite visas dovanas didelėje polinėje. Ar kiekvienas paauglys parenka kitą dovaną iš krūvos ir atidaryk dovaną. Nepaisant to, ar jie mėgsta dovaną, paaugliai vis tiek turi parodyti dėkingumą. Pasakykite paaugliams, kad jie pereitų prie paauglių, kurie atnešė savo dovanas ir sakė: “Ačiū. Aš labai vertinu jūsų dovaną”. Tuomet paauglė, atnešusi dovana, pasakys: “Tu esi sveikintinas. Džiaugiuosi, kad darai.

Tinkama sidabrinė partija

Skatinkite paauglius apsirengti formaliu apranga. Pagal tinkamą stalo nustatymo lentelę, teisingai nustatykite plokštes ir indus didelėje lentelėje. Paimkite paauglius sėdint. Paaiškinkite paaugliams, kokie yra kiekvieno indo ir kaip jis tinkamai naudojamas. Pvz., Indai virš plokštės yra naudojami desertui, o šakutė tiesiai šalia plokštės kairėje yra vakarienės šakės. Patiekite valgį. Leiskite paaugliams išbandyti sidabro reikmenis, kuriuos jie išmoko valgydami valgį ir naudodami tinkamus indus.

Telefonas “Manners” žaidimas

Mokykite paaugliams, kaip tinkamai pakviesti kažką per telefoną. Paaiškinkite paaugliams, kuriuos jie pirmiausia turi pasveikinti, identifikuoti save ir paprašyti, su kuo jie norėtų kalbėti. Pavyzdžiui, paauglys pasakytų: “Sveikas, tai Jozuė. Kaip jūs, gal galėčiau pasikalbėti su Malcolm?” Ar paaugliai suskirstyti į tris. Pirmasis paauglys bus skambinantis, antrasis paauglys bus tėvas, o paskutinis paauglys bus skambinančiojo draugas. Ar skambintuvas naudoja mobilųjį telefoną, kad paskambintų tėvų namuose ir tinkamai paprašytų jo draugo.