“Hotline” numeriai paaugliams apie nėštumą

Nėščios paauglės gali būti tokios susirūpinęs, išsigandęs ir priblokštos, kad nežino, kur kreiptis. Daugelis paauglių merginų ir jų vaikinai bijo pasakyti savo tėvams, nes bijo, kad jų tėvai gali priversti juos daryti tai, ko jie nenori daryti, pvz., Išeiti į vaiką arba priimti vaiką. Daugybė karštųjų linijų yra skirta paaugliams, kuriems reikalinga pagalba, skatinimas ir paslaugos.

Amerikos nėštumo pagalbos linija

Amerikos nėštumo karštoji linija (1-866-942-6466) yra nemokama ir konfidenciali karšto telefono linija, kurioje dirba žmonės, apmokyti atsakyti į klausimus, susijusius su nėštumu. Kai paauglys skamba karštąja linija, ji gali užduoti klausimus apie neplanuotą nėštumą, pasikalbėti apie tai, kokios yra jos galimybės ir sužinoti, kaip turėti sveiką nėštumą. Darbuotojai taip pat nori atsakyti į klausimus apie tai, ko reikia, norint pakelti kūdikį, ir gali pasiūlyti patarimą paauglių berniukams, kurie jau yra nugirdę savo merginas. Amerikos Nėštumo karštosios interneto svetainė siūlo daug papildomos informacijos nėščioms paaugliams ir jų partneriams.

Planuojama Amerikos tėvystės federacija

Planuojama tėvystės federacija Amerikoje (1-800-230-PLAN) yra moterų sveikatos organizacija, kuri tarnauja visoms reprodukcinio amžiaus moterims. Ji siūlo karštą liniją, leidžiančią paaugliams turėti konfidencialią pokalbį apie nėštumą, ką tikėtis ir kokias galimybes apsvarstyti. Karštojoje linijoje dirba žmonės, galintys atsakyti į neatidėliotinus medicininius klausimus apie nėštumą ir tiesiogines mergaites į sveikatos priežiūros centrą, artimiausią jų namus. Svetainėje pateikiama dar išsamesnė informacija, įskaitant tai, kaip patvirtinti įtariamą nėštumą. Svetainėje yra pokalbio funkcija, kuri panaši į telefono karštąją liniją, nes ji leidžia paaugliams konfidencialiai užduoti klausimus apie nėštumą.

Pasirinkimo eilutė

Pasirinkimo linija (1-800-712-HELP) skirta mergaičių paaugliams ir leidžia jiems paskambinti gauti atsakymus į nėštumo klausimus, įskaitant tai, kaip patvirtinti nėštumą ir kur gauti Planą B, kartais vadinamą ryte po Pigułka. Karšta linija taip pat suteikia merginoms informaciją apie gimstamumo kontrolę ir galimybes, jei jos pastoja. Paauglių merginos taip pat gali apsilankyti svetainėje, kad sužinotų daugiau apie nėštumą, rytą po piliulių, abortą ir gyvenimą po abortų. Svetainė teikia informaciją paaugliams, ieškantiems anoniminio atsakymo į jų klausimus.

Papildomos karštosios linijos

Teen Line (1-800-852-8336) valdo paaugliai ir suteikia kitiems paaugliams išteklių, galinčių kalbėti apie sunkias gyvenimo situacijas, įskaitant nėštumą. Karšta linija viršija nėštumą, taip pat siūlo paaugliams galimybę aptarti kitus klausimus, tokius kaip savižudybė. Paaugliai taip pat gali eiti į paauglių linijos svetainę, kad galėtų kalbėtis internetu pokalbių programa. Motinos pagalbos programa (713-680-TEEN) teikia konfidencialią informaciją apie nėštumą ir galimybes. Personalas taip pat yra išmokytas patarti, kad paaugliai galėtų priimti bet kokius su nėštumu susijusius sprendimus. Fondas pateikia informaciją apie sveikatos priežiūrą, mokymąsi ir paramą šeimoms. Svetainė siūlo dar daugiau informacijos nėščioms paaugliams ir jų partneriams.