Fitneso patarimai po klubo pakeitimo

Esant tinkamam po klubo sąnario pakeitimo, ypač svarbu, nes per didelis svoris ir sustingęs gyvenimo būdas prisideda prie skausmo ir sunku atkurti ir išlaikyti savo judesių spektrą po operacijos. Nors jums gali nepavykti užsiimti visa veikla, kurią atlikote prieš klubo sąnario pakeitimą, kai tik jūsų gydytojas leidžia saugiai pagerinti jūsų fitneso lygį.

Aerobinis pratimas padidina jūsų širdies ritmą ir padeda išlaikyti fitnesą, deginant kalorijas ir įtraukiant raumenis. Po klubo sąnario pakeitimo tam tikri aerobiniai veiksmai, tokie kaip didelio poveikio aerobika, važiavimas ar sportas, reikalaujantys daug šokinėjimo, per daug pabrėžia sąnarį, sukelia skausmą ir sužalojimą. Mažo smūgio užsiėmimai, pvz., Vaikščiojimas, važiavimas dviračiu ir plaukimas padeda jums gauti širdies ir kraujagyslių treniruočių, kurių organizmas turi išlaikyti tinkamą ir sveiką, nenukeldamas pernelyg didelio spaudimo ant klubo.

Stiprinant pratimus, galite sukurti raumenų audinį, kad padėtumėte išlaikyti tvirtą ir liesą. Pratimai, stiprinantys klubus, šlaunis ir šerdies raumenis, yra ypač svarbūs po klubo sąnario pakeitimo operacijos. Atsparumo juostų naudojimas, judant koją į šonus, priekį ir nugarą, padeda stiprinti klubo lenkimo procesus. Dirbant su svoriais, mašinomis, juostomis ar atliekant kitus stiprinamuosius pratimus kitiems jūsų kūno raumenims, jis padidina raumenų masę, kuri degina kalorijas, kad sumažintų riebalų perteklių.

Švelnus tempimas padidina lankstumą ir judesių spektrą. Jei svarbu ištiesti visas pagrindines raumenų grupes, ypač svarbu, kad klubų sąnario pakeitimo metu būtų atkreiptas dėmesys į klubo raumenis. Daugelis žmonių, kuriems atliekama klubo sąnario pakeitimo operacija, kenčia nuo klubo bursito, būklės, dėl kurios sukelia patinimą ir skausmą iš skysčio maišelių aplink klubo sąnarį. Pasibaigus jūsų šildymui ir atsipalaidavimui, aerobinis užsiėmimas neleidžia jūsų raumenims susitraukti po pratimo, o tai gali sukelti klubo skausmą.

Pasitarkite su savo gydytoju, prieš pradėdami naudotis klubo sąnario pakeitimo operacija. Daugelis pacientų pradeda šviesos stiprinimą ir judesių pratybų diapazoną dar ligoninėje, tačiau per daug per daug gali sukelti sunkius sužalojimus. Atkreipkite dėmesį į savo būklę, kai naudojatės. Nors svarbu išlaikyti sveiką svorį po operacijos, jūs neturėtumėte naudotis skausmo dalimi. Visada dėvėkite minkštus batus, kurie palaiko jūsų lankus vaikščiodami ar užsiimdami kitomis mažo smūgio treniruotėmis, kad sugertumėte šoką ir išstumtumėte klubą.

Aerobinis pratimas

Stiprinimas

Tempimas

Apsvarstymai