Česnako aliejus sinusų ausies skausmui ir infekcijoms

Sinuso ausų skausmas yra nosies ertmių, kurios perneša pernelyg didelį spaudimą vidinei arba vidurinei ausai, rezultatas. Taip pat galite sukurti vidurinės ausies infekcijos, atsiradusios dėl sinusito, kuris gali sukelti stiprų skausmą visoje galvos ir ausyse. Jei turite skausmą galvoje ir ausyse, atlikite susitikimą su savo gydytoju, kad galėtumėte tolesnį įvertinimą. Česnakai yra natūralus priešuždegiminis ir antibiotikas, kurie gali gydyti sinusų ausies skausmą ir infekcijas.

Priežastis

Sinuso ausų skausmas yra sukeltas sinusinio galvos skausmo ar sinusinio slėgio. Kai sinusai užkrėsti, jie išsipučia, pernelyg didelį spaudimą supanti galvos dalis. Sinuso spaudimo skausmas dažniausiai jaučiamas akyse, kaktos, šventyklose, už skruostų ir ausyse. Jei pasireiškė skausmas ausyje, turėtumėte pasikalbėti su savo gydytoju, kad nustatytumėte, ar turite išskirtinę sinusinę infekciją, ar jei sukūrėte antrinę ausies infekciją.

Simptomai

Bendrieji sinusinės infekcijos simptomai, turintys įtakos ausis, yra nosies užgulimas, sinusinis spaudimas, galvos skausmas, žemo lygio karščiavimas, stora nosies išskyros, nugaros skausmai ir kūno drebulys. Jei pasireiškia patinimas kaktos srityje arba pastebėjote kraujo išgėrimą iš nosies ar ausų, kreipkitės į gydytoją, nes tai gali būti rimtesnės būklės požymis.

Česnakų aliejus

Česnakų aliejus parduodamas papildomu tablečių pavidalu ir vartojamas per burną. Česnakai turi natūralių priešuždegiminių ir antibakterinių savybių, kurios gali padėti išgydyti sinusą ir ausį. Česnakai gali padėti sumažinti sinusų ir vidinės ausijos uždegimą, palengvindami sinusinį spaudimą ir skausmą. Jei infekciją sukelia bakterijos, papildas padės organizmui jį užmušti. Pasitarkite su savo gydytoju dėl rekomenduojamos dozės.

Atsargumo priemonės

Česnakai gali sąveikauti su tam tikrais vaistiniais preparatais ir nerekomenduojami žmonėms, sergantiems kraujo krešėjimo sutrikimu, arba nėščioms moterims, gali pastoti ar žindyti. Dažni česnako aliejaus vartojimo šalutiniai poveikiai yra egzema, odos išbėrimas, deginimas burnoje, pykinimas, vėmimas, prakaitavimas, viduriavimas ir lengvumas.

Kiti gydymo būdai

Jūsų gydytojas gali rekomenduoti kitus gydymo būdus, įskaitant antsvorio ir skausmo malšinimo, siekiant palengvinti simptomus, naudojimą. Nustatyti vaistai, tokie kaip kortikosteroidų nosies purškalai ir antibiotikai, taip pat gali būti naudojami sinusų ausų skausmui nuo infekcijų gydyti.