Ar veną sukelia nugaros skausmas?

Neryškus žarnos judesiai sukelia vidinį pilvo slėgį. Ilgalaikiai aukšto pilvo slėgio plotai gali sukelti įvairias medicinines problemas. Žarnyno blokada yra labiausiai paplitusi ir viena iš pavojingiausių žarnyno priežasčių, susijusių su nugaros skausmu.

Žarnyno užblokavimą gali sukelti įvairūs veiksniai, įskaitant navikus, žarnyno raumens judesio praradimas dėl nervų pažeidimo, neprakišamų produktų nurijimas, žarnyno sukimasis ir chirurginės komplikacijos. Daugeliu atvejų laipsniškai didėja peršalimas ir žarnyno prailginimas. Šis ištempimas daro spaudimą nugaros struktūroms, pvz., Nervams, kaulams, organams šalia pilvo sienelės ir raumenų.

Žarnyno blokada pasireiškia pilvo ir nugaros skausmais. Lygis, kuriuo atsiranda skausmas, skiriasi priklausomai nuo blokavimo lygio. Dėl blokavimo gali atsirasti pykinimas ir vėmimas. Nugaros skausmas ir kiti simptomai, kuriuos sukelia žarnyno blokada, dažniausiai prasideda kaip nedidelis skausmas ir pamažu tampa sunkesni.

Diagnozuojant nugaros skausmą, kurį sukelia žarnyno užblokavimas, atlikite išsamų fizinį tyrimą ir gydytojo surinktą medicininę istoriją. Jam padeda ultragarso įranga, rentgeno spinduliai ir MRI. Kompiuterizuota tomografija taip pat gali būti naudojama diagnozei padėti.

Nukentėjusieji ir išmatose minkštinantys vaistai yra naudojami kai kuriems simptomams, pvz., Nugaros skausmams, kuriuos sukelia žarnyno užkimimas, palengvinti. Šis gydymas laikinai sumažins patinimą. Paprastai chirurgija yra būtina, kad visiškai atitiktų šią sąlygą. Ši chirurgija atliekama pagal bendrą anesteziją ir reikalauja likti ligoninėje kelios dienos.

Priežastys

Simptomai

Diagnozė

Gydymas